D. Ricciardo: svarbiausia, kad visi kovojame kartu (1)

D. Ricciardo: svarbiausia, kad visi kovojame kartu
logo 2020 Balandžio 04 d. 10:19, Renault Sport

„Talk Sports“ eteryje „Renault“ komandos pilotas Danielis Ricciardo kreipėsi į sirgalius...

Danielis Ricciardo: „Aš nuolat palaikau ryšÄ¯ su komanda, noriu suprasti, kaip mes visi veiksime toliau. Niekas nežino, kada ateis lūžio momentas, tačiau dabar mes svarstome apie čempionato atnaujinimą liepą, nors tiksliai pasakyti niekas negali.

Svarbiausia, kad mes visi kartu kovojame su koronavirusu. Ir pergalė bus bendra. Kai su liga esi vienas prieš vieną, kovoti yra gerokai sunkiau. Bet kai mÅ«sų yra daug, visuomet jauti, kad laimėti bus lengviau.

JÅ«s jaučiatės labiau užtikrintas, žinodamas, kad kovoje dalyvauja visas pasaulis, kad daug kas priklauso nuo mÅ«sų vienybės ir sąveikos – nors ir toli vienas nuo kito ir tik per socialinius tinklus.

Jei jums pavyko išlikti sveikam – išnaudokite tai savo interesams. Panaudokite šÄ¯ laiką, norėdami tapti geresni, padarykite tai, kam anksčiau trÅ«kdavo laiko, sužinokite ką nors naujo.

Akivaizdu jog yra ir tų, kurie susirgo – aš labai pergyvenu dėl jų ir tikiuosi, kad jie pasveiks ir išaugos savo sveikatą.

Kur aš norėčiau pradėti sezoną? Žinoma, kad Melburne, savo namų trasoje. Kiek žinau, artimiausias etapas, kuris dar nėra atšauktas – Kanados GP. Man patinka trasa Monrealyje, tai vienas iš mėgstamiausių etapų – tai kodėl nepradėti sezono bÅ«tent ten?“

 


Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (1)
Skirmantas_M
| 04/05 10:35 Atsakyti
Avys kovoja kartu, ne YZF?

#durnosavys #saitoklounas #nepadareetapo
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas