D. Ricciardo: tai buvo geros lenktynės

D. Ricciardo: tai buvo geros lenktynės
logo 2019 Liepos 15 d. 11:42, Renault Sport

Renault“ komandos lenktyninkas Danielis Ricciardo sekmadienį Didžiosios Britanijos GP lenktynėse finišavo septintas - toje pačioje pozicijoje, iš kurios ir pradėjo lenktynes legendinėje Silverstouno trasoje.

Australas lenktynėse galėjo pasirodyti ir dar geriau, tačiau trasoje pasirodęs saugos automobilis buvo naudingas jo oponentams. „Renault“ pilotas po lenktynių džiaugėsi parodytu rezultatu, tačiau buvo nusivylęs dėl varžovams palankiu metu trasoje pasirodžiusio saugos automobilio.

„Viską apibendrinus, manau, kad tai buvo geros lenktynės. Iš pradžių atrodė, jog mano startas nebuvo prastas, tačiau Lando Norrisas vėliau mane sugebėjo aplenkti. Pasinaudojome sustojimu ir susigrąžinome poziciją, bet tuomet trasoje pasirodęs saugos automobilis buvo naudingas Carlosui Sainzui, kuris galėjo sustoti neprarasdamas daug laiko. Tai mane šiek tiek suerzino.

Mums nepasisekė. Bandėme kovoti iki pabaigos, tačiau taip ir neturėjau realios progos atakai. Džiugina, kad ir vėl finišavome pirmajame dešimtuke, ypač po pastarųjų dvejų lenktynių.

Parodytas vieno rato įveikimo greitis bei lenktynių tempas buvo itin solidus žingsnis į priekį per tokį trumpą laiko tarpą. Jei kas bÅ«tų pasiÅ«lę tokį rezultatą prieš dvi savaites, mes bÅ«tume su tuo sutikę“, - kalbėjo D. Ricciardo.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332