D. Ricciardo: vidurinėje grupėje rezultatai labai glaudūs (2)

D. Ricciardo: vidurinėje grupėje rezultatai labai glaudūs
logo 2019 Vasario 28 d. 12:37, Renault Sport

Renault“ pilotas Danielis Ricciardo pertraukoje tarp bandymų pasvarstė apie jėgų išsidėstymą bei savo komandos perspektyvas...

Danielis Ricciardo: „Podiumas „Renault“ komandai šiais metais? Tai tik labai drąsūs teiginiai. Man norėtųsi galvoti, kad mūsų komanda yra pati geriausia tarp vidutiniokų, bet kol kas aš nematau tam patvirtinimo. Mes siekiame sumažinti atsilikimą nuo trijų „top“ komandų ir užimti ketvirtą vietą Konstruktorių taurės įskaitoje, bet dar geriau – trečią, bet mes daug kuo nusileidžiame varžovams ir negalėsime jų greitai pasivyti.

Aš kalbėjausi su Nico Hulkenbergu apie „Renault“ progresą. Pernai mašinos tobulinimo tempai ne visuomet būdavo tokie aukšti, kokų buvo laukiama. Šiame sezone mums reikia padirbėti kur kas efektyviau. Lenktynių komandos etatų daugėja, mes toliau tęsiame naujos infrastruktūros kūrimą bazėje. „Renault“ stengiasi atiduoti visas jėgas, bet nuo šio darbo efektyvumo priklauso tai, kiek mums pavyks atsiplėšti nuo kitų komandų iš vidurinės peletono dalies ir priartėti prie lyderių.

Per bandymus Barselonoje susiklostė įspūdis, kad peletono viduryje  bus neįtikėtinai glaudi kova. Spėju, kad trys „top“ komandos yra ir toliau priekyje, bet sunku pasakyti, kiek jos kitus lenkia. Su „McLaren“ ir minkštosiomis padangomis Carlosas Sainzas nuvažiavo ratą per 1:17.1 sek – tai geras ratas. Bet nereikia pamiršti, kad mes nežinome, kiek degalų buvo varžovų bakuose ir dar daug kas priklauso nuo to, ar tu greitąjį ratą nuvažiuoji 10 valandą, ar 11 val.

Iki kvalifikacijos Melburne mes nesužinosime realaus jėgų išsidėstymo. Sprendžiant iš paskutinių bandymų sesijų, beveik visos vidurinės peletono grupės komandos nuvažiuoja ratą per 1:17 sek. – tai puikus rezultatas. Bet mes privalome važiuoti greičiau.

Kai dėl „Renault“ bolido valdomumo, tai mašina elgiasi nuspėjamai ir mes dabar turime ramiai padaryti tai, ką privalome. Mes neturime rimtų problemų, bet vis vien reikia dirbti. Mes turime gerą šansą šiemet pasiekti savo tikslų“.

Komentarai (2)


Rimvydas Rozenas_2
| 2019 Vasario 28 d. 15:31
Tokie glaudus ir visi pakovos del4 vietos,ir net vieno kito podiumo kaip sako.bet reliai po pirmo3jetuko kova bus tarp sekančiu triju,tada tarpelis dar 3 ir vienįši wiliamsai
Micius
| 2019 Vasario 28 d. 13:37
Aišku viena - Renault progresas yra mikro, todėl geriausiu atveju kovos dėl taškų. Apie podiumus gali nė nesvajoti !
×

F-1.lt pulsas