Dakaras. Antrąją ralio dieną pasikeitė lyderis visureigių klasėje

Dakaras. Antrąją ralio dieną pasikeitė lyderis visureigių klasėje
logo Sausio 08 d. 22:05, Red Bull Content Pool

Antrąją Dakaro ralio dieną geriausią rezultatą tarp sportininkų, važiuojančių visureigiais, užfiksavo Sebastienas Loebas. Tuo tarpu naujuoju ralio lyderiu tapo „Toyota“ lenktynininkas Ginielis de Villiersas.

Antrąją ralio dieną geriausią rezultatą užfiksavęs S. Loebas antroje vietoje likusį „X-raid“ komandos sportininką Nanį Romą aplenkė aštuoniomis sekundėmis ir bendroje įskaitoje pakilo į penktą vietą.

Ilgą laiką su S. Loebu dėl pirmos vietos kovojo „Toyota“ atstovas Bernhardas ten Brinke. Bet pastarasis greičio ruožo gale greičiu nusileido N. Romai ir finišavo trečias. Tuo tarpu ketvirtą rezultatą šiandien užfiksavęs G. de Villiersas pakilo į pirmą vietą bendroje įskaitoje. Sportininkas dabar 28 sek. lenkia komandos draugą B. ten Brinkę.

„Mini“ visureigiais važiuojantys N. Roma ir Yazeed Al-Rajhi užima trečią bei ketvirtą pozicijas ir nuo lyderio atsilieka mažiau nei minute. Tuo tarpu šiandien buvęs greičiausias S. Loebas atsilieka beveik dviem minutėmis.

Po vakarykščio greičio ruožo į priekį įsiveržęs Nasseras Al-Attiyah šiandien nebuvo pats greičiausias ir iš pirmos vietos bendroje įskaitoje nukrito į aštuntą. Sportininkas nuo pirmaujančio komandos draugo atsilieka mažiau nei keturiomis minutėmis. Tuo tarpu vakar antrą vietą užėmęs Carlosas Sainzas šiandien du kartus pradūrė padangą ir bendroje įskaitoje nukrito į šeštą vietą.

Šių metų Dakaro ralis baigėsi „X-raid“ komandos atstovui Orlando Terranovai. Sportininkas patyrė avariją ir dėl skausmų nugaros srityje buvo išskraidintas į ligoninę.

Skirtingai šiandien sekėsi Lietuvos atstovams. Benediktas Vanagas buvo greičiausias tarp lietuvių ir kol kas užima 16-ą vietą (+13,16 min.). Finišavęs Vaidotas Žala bendroje įskaitoje užima 23-ią vietą (+34,56 min.). O su rimtomis techninėmis problemomis susidūręs ir labai daug laiko praradęs Antanas Juknevičius kol kas klasifikuojamas 80-oje vietoje ir nuo lyderio jau atsilieka 4 valandas ir 33 minutes.

Tarp motociklininkų šiandien buvo greičiausias praėjusių metų ralio nugalėtojas, KTM atstovas, Matthias Walkneris. Austras ilgą laiką važiavo paskui „Honda“ lenktynininką Ricky Brabecą. Šiuos du sportininkus skyrė 10 sek. Vis dėlto M. Walkneriui pavyko pavyti ir aplenkti varžovą 22 sek.

Bendroje įskaitoje M. Walkneris pakilo į antrą vietą. Nuo minėtojo R. Brabeco jį skiria vos dvi sekundės.

Motociklininkų klasėje toliau lyderiu išlieka „Honda“ lenktynininkas Joanas Barreda. Nors ispanas ir nebuvo šiandien greičiausias, artimiausią varžovą bendroje įskaitoje jis lenkia daugiau nei minute.

Kitas KTM komandos atstovas Toby Price‘as šiandien finišavo ketvirtas. Australas bendroje įskaitoje užima penktą vietą ir nuo lyderio atsilieka 4 min. ir 33 sek.

Vakar antras finišavęs Pablo Quintanilla šiandien finišavo penktas, nuo minėtojo T. Price‘o atsilikęs 18 sek. Tiesa, „Husqvarna“ sportininkas bendroje įskaitoje užima ketvirtą vietą.

Tarp Lietuvos atstovų finišą jau pasiekė Arūnas Gelažninkas. Sportininkas bendroje įskaitoje kol kas užima 46-ą vietą. Lietuvis nuo lyderio atsilieka viena valanda.

Antrąjį greičio ruožą užbaigęs Balys Bardauskas bendroje įskaitoje užima 111-ą vietą ir nuo lyderio jau atsilieka 2 val. ir 41 min.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas