Dakaras. N. Al-Attiyah didina persvarą prieš varžovus

Dakaras. N. Al-Attiyah didina persvarą prieš varžovus
logo Sausio 10 d. 22:18, Red Bull Content Pool

„Toyota“ sportininkas Nasseras Al-Attiyah buvo greičiausias ketvirtame šių metų Dakaro ralio greičio ruože ir padidino persvarą prieš varžovus bendroje įskaitoje.

Kurį laiką pirmavo „Mini“ automobiliu važiavęs Stephane‘as Peterhanselis. Bet vėliau į priekį įsiveržė ir pirmosios vietos neužleido N. Al-Attiyah, dviem minutėmis aplenkęs minėtąjį S. Peterhanselį. Pastarasis bendroje įskaitoje pakilo į antrą vietą ir nuo lyderio atsilieka beveik devyniomis minutėmis.

„Mini“ visureigiais važiuojantys Nani Roma ir Jakubas Przygonski bendroje įskaitoje pakilo į trečią bei ketvirtą pozicijas. Tuo tarpu po vakarykščio greičio ruožo antras buvęs Yazeedas Al-Rajhi nukrito į penktą vietą ir nuo lyderio atsilieka 25 minutėmis.

Sebastienas Loebas šiandien kurį laiką kovojo dėl pirmos vietos ir važiavo trečias. Bet vėliau prarado laiko ir finišavo penktas. Šeštą vietą bendroje įskaitoje užimantis prancūzas ralio lyderiui pralaimi daugiau nei 50 minučių.

Šiandien nepasisekė „Toyota“ lenktynininkui Bernhardui ten Brinkei. Pastarasis dėl technikos gedimų prarado daugiau nei dvi valandas.

Tarp Lietuvos atstovų finišą jau pasiekė Benediktas Vanagas. Lietuvis nugalėtojui nusileido beveik, valandą ir kol kas yra klasifikuojamas 18-oje vietoje.

Vaidotas Žala klasifikuojamas 23-ioje vietoje. Lietuvis nuo greičio ruožo nugalėtojo šiandien atsiliko 1 val. ir 16 min.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas