Dakaras. P. Quintanilla pakilo į pirmą vietą motociklininkų klasėje

logo 2019 Sausio 13 d. 21:20, Husqvarna

„Husqvarna“ motociklu važiuojantis Pablo Quintanilla šeštame Dakaro ralio greičio ruože užfiksavo geriausią rezultatą ir tapo nauju motociklininkų klasės lyderiu.

Sportininkams įveikus pirmuosius 84 greičio ruožo kilometrus pirmavo „Honda“ atstovas Kevinas Benavidesas.  Vėliau į pirmą vietą pakilo minėtasis P. Quintanilla. Abu sportininkai ilgą laiką kovojo dėl lyderio pozicijos. Galų gale pirmas finišavo „Husqvarna“ lenktynininkas, varžovą aplenkę mažiau nei 2 minutėmis.

Kiek daugiau nei keturiomis minutėmis nuo šios dienos nugalėtojo atsiliko du KTM komandos sportininkai - Matthiasas Walkneris ir Toby Price‘as, užėmę atitinkamai trečią ir ketvirtą vietas.

Iki šiol ralyje pirmavęs „Honda“ atstovas Ricky Brabecas šiandien finišavo penktas ir iš pirmos vietos bendroje įskaitoje nukrito į antrą. Amerikietis nuo ralio lyderio dabar atsilieka daugiau nei keturias minutes. Be R. Brabeco, tik T. Price‘as ir K. Benavidesas nuo lyderio atsilieka mažiau nei 10 minučių.

Praėjusių metų ralio nugalėtojas M. Walkneris bendroje įskaitoje kol kas užima penktą vietą. Pastarasis daugiau nei dešimčia minučių lenkia šeštą ir septintą vietas užimančius „Yamaha“ atstovą Adrieną van Bevereną ir komandos draugą Samą Sunderlandą. Pastarasis šiandien nugalėtojui pralaimėjo daugiau nei 22 minutes ir iš antros vietos nukrito į septintą.

Nuo nugalėtojo atsilikęs 1 val. ir 25 min., Arūnas Gelažninkas kol kas klasifikuojamas 41-oje vietoje.