Dakaras. Penktadienį greičiu niekas neprilygo S. Loebui (2)

Dakaras. Penktadienį greičiu niekas neprilygo S. Loebui
logo Sausio 12 d. 00:22, Red Bull Content Pool

Sebastienas Loebas buvo greičiausias penktame greičio ruože, tuo tarpu „Toyota“ lenktynininkas Nasseras Al-Attiyah padidino persvarą prieš varžovus bendroje įskaitoje.

S. Loebui tai buvo antroji pergalė šių metų Dakaro ralyje. Prancūzas dešimčia minučių aplenkė antroje vietoje likusį N. Al-Attiyah. Pastarasis toliau išlaiko lyderio poziciją ir S. Loebą, užimantį penktą vietą, lenkia 40 minučių.

„Mini“ komandos atstovas Stephane‘as Peterhanselis, kurį laiką kovojęs su N. Al-Attiyah, vėliau neprilygo greičiu varžovui ir prarado nemažai laiko. Bendroje įskaitoje šiuos du sportininkus skiria beveik 25 minutės.

„Mini“ visureigiais važiuojantys Nani Roma bei Jakubas Przygonski šiandien finišavo atitinkamai trečioje ir penktoje pozicijose. Sportininkai bendroje įskaitoje užima trečią bei ketvirtą pozicijas ir nuo ralio lyderio atsilieka daugiau nei 34 minutėmis.

Tarp finišavusių Benediktas Vanagas užėmė 14-ą vietą. 

Komentarai (2)


| Sausio 12 d. 11:44
Benas - šaunuolis, be didesnių problemų užtikrintai važiuoja ir panašu įsitvirtina 10-toje bendros įskaitos vietoje.
ddt
| Sausio 12 d. 09:32
Idomu, ar ralio organizatoriai imsis priemoniu, kad bent informuotu ziurovus, kur saugu buti, o kur ne? As nekalbu apie incidenta su Kamaz'u, nes tokiu "artimu skambuciu" buvo labai daug, ir juos mate visi, kas ziurejo apzvalgas. Ir Vanagas ne karta per plauka vos neskyne ziurovu, kurie, as nesuprantu kas turi buti ju galvoje, issirikuoja kopos apacioje, ir lenktynininkas, uzvaziuodamas ant kopos, nemato kur leisis ir net nezino, kad ten pilna zmoniu.. Na aisku, Kamazo sprendimas drozt tiesiai i bureli zmoniu buvo visiskai nepateisinamas, bet.. Toks incidentas buvo tik laiko klausimas. Kai susitiko tikras keliu ozys (rusiskai "baran") su vietiniais idiotais, rezultatas labai desningas.
×

F-1.lt pulsas