Dakaras. Po ketvirtojo greičio ruožo lyderiu motociklininkų klasėje tapo R. Brabecas

Dakaras. Po ketvirtojo greičio ruožo lyderiu motociklininkų klasėje tapo R. Brabecas
logo 2019 Sausio 10 d. 21:56, HRC

Honda“ lenktynininkas Ricky Brabecas buvo greičiausias ketvirtame greičio ruože ir tapo nauju lyderiu motociklininkų klasėje.

Amerikietis šiandien buvo nepralenkiamas. Sportininkas daugiau nei šešiomis minutėmis pranoko antroje vietoje likusį praėjusių metų Dakaro ralio nugalėtoją Matthiasą Walknerį.

Vakar buvęs septintas, šiandien R. Brabecas pasinaudojo tuo, jog nesisekė iki šiol ralyje pirmavusiam Pablo Quintanillai. „Husqvarna“ sportininkas, dar vakar turėjęs 11 min persvarą prieš artimiausią varžovą, šiandien greičio ruože prarado daugiau nei dvidešimt minučių ir bendroje įskaitoje nukrito į antrą vietą. Dabar čilietis nuo lyderio atsilieka 2 min. ir 19 sek.

KTM sportininkai Toby Price‘as ir Samas Sunderland šios dienos greičio ruožą užbaigė atitinkamai trečioje ir ketvirtoje vietose. Tokias pačias pozicijas sportininkai užima ir bendroje įskaitoje, nuo lyderio atsilikdami daugiau nei keturiomis minutėmis.

Greičiausias tarp „Yamaha“ atstovų šiandien buvo Adrienas Van Beverenas. Sportininkas bendroje įskaitoje užima penktą vietą ir nuo lyderio atsilieka beveik devyniomis minutėmis.

Šios dienos greičio ruožą jau užbaigė Lietuvos atstovas Arūnas Gelažninkas. Lietuvis nugalėtojui pralaimėjo daugiau nei valandą ir kol kas yra klasifikuojamas 42-oje vietoje.

Finišą jau pasiekė ir Balys Bardauskas. Lietuvis nuo nugalėtojo atsiliko beveik tris valandas ir kol kas yra klasifikuojamas 92-oje vietoje.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas