Dakaras. R. Brabecas pasitraukė iš ralio, T. Price‘as tapo lyderiu

logo 2019 Sausio 15 d. 20:53, Pexels

Geriausią rezultatą aštuntame greičio ruože užfiksavo KTM lenktynininkas Matthiasas Walkneris. O austro komandos draugas Toby Price‘as tapo naujuoju lyderiu bendroje įskaitoje. Tuo tarpu iki šiol pirmavęs Ricky Brabecas, sugedus „Honda“ motociklo varikliui, pasitraukė iš ralio.

R. Brabecas bendroje įskaitoje artimiausią varžovą lenkė daugiau nei 7 minutėmis. Bet įveikus vos 56 kilometrus, sugedo „Honda“ motociklo variklis, tad amerikietis buvo priverstas pasitraukti iš ralio.

Šiandien ilgą laiką pirmavo minėtasis T. Price‘as, bet australą aplenkė jo komandos draugas M. Walkneris. Nors ir finišavo trečias, nusileidęs ir Pablo Quintanillai, T. Price‘as tapo lyderiu bendroje įskaitoje.

Trečiasis KTM komandos sportininkas Samas Sunderlandas finišavo ketvirtas, nuo nugalėtojo atsilikęs daugiau nei šešiomis minutėmis. O antrasis „Husqvarna“ lenktynininkas Andrew Shortas užbaigė pirmąjį penketuką.

Bendroje įskaitoje P. Quintanilla nuo pirmaujančio T. Price‘o atsilieka vos 1 min. ir 3 sek. Dar trys sportininkai nuo lyderio atsilieka mažiau nei 10 minučių.

Trečią vietą bendroje įskaitoje užimantis M. Walkneris tik trimis sekundėmis lenkia komandos draugą S. Sunderlandą.

Vienintelis ralyje likęs „Honda“ komandos lenktynininkas Kevinas Benavidesas bendroje įskaitoje užima septintą vietą ir nuo T. Price‘o atsilieka daugiau nei 21 min.

Nuo lyderio atsilikęs 1 val. ir 5 min., Arūnas Gelažninkas finišavo 33-ias. O Balys Bardauskas - 58-as. Pastarasis nuo nugalėtojo atsiliko 2 val. ir 51 min.