Dakaras. Sugrįžęs į Dakarą F. Alonso norėtų kovoti dėl pergalės (46)

Dakaras. Sugrįžęs į Dakarą F. Alonso norėtų kovoti dėl pergalės
logo Sausio 17 d. 21:18, A.S.O/DPPI/F.Gooden

Buvęs F-1 pilotas Fernando Alonso neslepia, jog priėmęs sprendimą dar kartą startuoti Dakaro ralyje, norėtų kovoti dėl pergalės.

Šiemet debiutavęs minėtose varžybose ispanas finišavo tryliktas. F. Alonso geriausias pasiekimas - viename iš greičio ruožų užfiksuotas antras rezultatas. Tiesa, sportininkui nepavyko išvengti nemalonių incidentų. Antrame greičio ruože lenktynininkas prarado kelias valandas dėl patirtos avarijos. Nemažai laiko buvo sugaišta ir dešimtame greičio ruože, kuriame pilotas, vairavęs „Toyota“ visureigį, kelis kartus apsivertė.

F. Alonso kol kas neatmeta galimybės ateityje sugrįžti į Dakaro ralį, bet teigia dabar apie tai negalvojantis.

„Jei nuspręsčiau dar kartą startuoti Dakare, tai kelčiau sau aukštus tikslus. Bet dabar apie tai nenoriu galvoti. Esu patenkintas tuo, kaip viskas susiklostė“, - kalbėjo F. Alonso.

„Man tai buvo debiutas. Buvome konkurencingi. Jei nuspręsiu grįžti ateityje, norėsiu kovoti dėl pergalės. Bet tokiam sprendimui dar yra laiko. Turėčiau būti geriau pasiruošęs ir pilotuoti geriausią techniką. Jei tau patinka lenktynės, praleisti atostogas automobilyje yra visai neblogas pasirinkimas. Pažiūrėsime kaip bus.“


Komentarai (46)
SatanKlaus
| 01/19 21:07 Atsakyti
RSFerrari>sulyginti galėsim kai vienoda technika važiuos.
wirgiux
| 01/19 11:42 Atsakyti
RSFerrari bravo bent faktai ir logika matosi tavo komentare, o Arniui reikėtų bent kiek supratimo apie f-1tureti kad kažką galėtum komentuoti...
RSFerrari
| 01/19 11:15 Atsakyti
Faktai:
Startavo dakare pirmą kartą.
Pasiekė finišą.
Finišą pasiekė 13-oje vietoje.

Pried*rniai jūs jį su Vanagu lyginat? Gal su Juknevičium ar Žala? Su visa derama pagarba mūsų lenktynininkams, kurių rezultatai bendram paveiksle net labai geri, jūs nelabai suprantat nei paties dakaro sudėtingumo, nei patirties, kurios reikia jam laimėti.

Įvardinkit kiek buvo tokių, kurie atvažiavę į dakarą pirmą kartą jį tais pačiais metais ir laimėjo. Nu? Daug tokių? O kiek buvusių dakaro čempionų išvis nefinišavo savo pirmam dakare?

Tai va kai dakarą žiūrėsit ne nuo vakar, o bent 20-30 metų - tada pasakokit apie tai, kad pirmą dakarą užbaigt 13-oje vietoje yra blogai.

Neteigiu, kad jis pasiekė kažką įspūdingo, ar jo važiavimas buvo išskirtinis. Tačiau čia reikia nepamiršti, kad didelė dalis lenktyninkų (tarp jų ir visi lietuviai be išimties) į dakarą važiuoja ne laimėt, o finišuot.

Ir jei lyginat Lietuvius su Alonso, tai gal pažiūrėkit kiek metų patirties dakare jie turi? Kiek laiko jie tam rengiasi ir paskui galėsit sulyginti. Jis atvažiavo "pravažiuot" dakarą ir tą padarė puikiai.
Pažiūrėkim, kai dakare jis sudalyvaus 3, 4 ar 5-ą kartą. tada bus galima sulygint jau realiai.
Arnius
| 01/19 10:10 Atsakyti
Nu shuduko kruvele tas alonso,pripazinkit,kazkokia tai 12 vieta,graudu,net vanagas pernai auksciau finisavo,geeda,aciu dievui,kad f1 jam vietos neatsirado,turbut negime dar tokia komanda,kokia jis noretu pasirinkti
McNerka
| 01/18 22:08 Atsakyti
nesijaudinkit, as i jusu lyga nepretenduoju.. atejau su jumis atsisveikinti nes jusu sekta seka paskui savo dievaiti o cia viena is paskutiniu progu apie ji dar kazka parasyti ir po straipsniu pakomentuoti..:) tikiuosi jus jo neisduosite ir nesusirasite sau kito dievo? butu liudna... viso gero alonso liudytojai..:) pasiilgsiu jusu nesamoniu..:)
Klepsidra
| 01/18 21:28 Atsakyti
McNerka
01/18 18:31

klepsidra , sausas faktas - dakaro parodijoje dukart formules vienas cempionas debiutavo prasciau nei moteris tikrame dakare... as suprantu kad tave istiko kognityvinis disonansas ir tavo samone atsisako priimti tokia realybe bet yra kaip yra ir kitaip nebus... is esmes man buvo idomu issiaiskinti iki kiek adekvatus yra lanso fanai... supratau kad jie neigalus priimti realybes ir juoda vadins balta... nematau prasmes su jais diskutuoti - tai misija neimanoma..

suprantu, kad operuoji savo visatoje ir kitu visatu parodijos su tavaja prasilenkia. pagal savo susapnuotus kriterijus ivertini parodijas, disonansus ir t.t. go on. ne liudna, kad tau ir keliems tavo visatos atstovas tas debiutas tik prastas pasirode - visas likes zemiskasis pasaulis vertina kitaip. bet tikriaus, sunku buti tokiam vienam protingam
zonker logo rėmėjas
| 01/18 20:23 Atsakyti
Klepsidra
01/18 16:59

Nefinisuot neimanoma, tik kiek kartu finisavo Loebas koks?

Sakai bandai laime akla pagydyti? jis vargsas net sizofrenija bando tau priristi, bet kaip neatrodo protingesnis, taip neatrodo...
McNerka
| 01/18 18:31 Atsakyti
klepsidra , sausas faktas - dakaro parodijoje dukart formules vienas cempionas debiutavo prasciau nei moteris tikrame dakare... as suprantu kad tave istiko kognityvinis disonansas ir tavo samone atsisako priimti tokia realybe bet yra kaip yra ir kitaip nebus... is esmes man buvo idomu issiaiskinti iki kiek adekvatus yra lanso fanai... supratau kad jie neigalus priimti realybes ir juoda vadins balta... nematau prasmes su jais diskutuoti - tai misija neimanoma..
Klepsidra
| 01/18 16:59 Atsakyti
McNerka
01/18 14:00

tai dabar i trasa parejo ir tokie epitetai "vos nelaimejo etapo" "aplenke vanaga keliom valandom" "dejo i vieta jukneviciu" "puikios pozicijos greicio ruozuose"... bet ne viename is ju nera zodzio "laimejo" na bet yra zodis "finisavo" kas yra prilyginama pergalei vaziuojant su gamykline komanda kurios mechanikai viska suremontuoja.. tokiu atveju nefinisuot neimanoma...

Nefinisuot neimanoma, tik kiek kartu finisavo Loebas koks?
wirgiux
| 01/18 16:12 Atsakyti
Egiduxx tur but pirma karta sekei dakara, kad ne žalio supranti apie tas lenktynės, o dėl f-1 tai gal Liusyte ar Leclercas būtų atvarė pirmam trejete, tam reikia patirties tokio stiliaus lenktynėse ir aišku sėkmės, ko pritrūko tiek lietuviams, tiek tam pačiam alonzo
×

TOP naujienos