Darbą M. Binotto pasiūlė jau keturios komandos

Darbą M. Binotto pasiūlė jau keturios komandos
logo 2022 Lapkričio 29 d. 15:09, Ferrari

Šiandien oficialiai buvo pranešta, kad „Ferrari“ komandos vadovo postą palieka Mattia Binotto. Italų specialistas yra puikus inžinierius, tačiau administracinės funkcijos ir politiniai žaidimai buvo ne pati stipriausia Binotto puse, o komandos rezultatų prastėjimas 2022 metų sezone galutinai apsprendė 53 metų inžinieriaus likimą.

Binotto vadovavo komandai, kartu eidamas ir technikos direktoriaus pareigas – šių pareigų taip niekas ir neužėmė, kai Mattia buvo paskirtas ekipos vadovu.

Nėra abejonių, kad Binotto turimos techninės žinios apie „Formulę-1“ domina ne vieną komandą. Be to, italas valdo didelį kiekį specifinės informacijos. Todėl nenuostabu, kai tik pasklido kalbos apie jo atleidimą, iš karto prasidėjo kalbos, kur gali atsidurti šis specialistas.

Interneto leidinys „Formu1a.uno“ praneša, kad susidomėjimą Binotto paslaugomis jau pareiškė keturios „Formulės-1“ komandos. Publikacijoje tiesiogiai minimos „Alpine“ ir „Aston Martin“, o taip pat viena „top“ komanda. Apie ketvirtą ekipą nieko nepranešama.

Pagal taisykles, prieš pradedant dirbti pas konkurentus, bet kuris vadovaujančias pareigas užimantis F-1 darbuotojas privalo vienerius metus praleisti priverstinėse atostogose.

Be to, leidinys rašo, kad pati „Ferrari“ irgi dar neapsisprendė, kad taps naujuoju komandos vadovu. Tarp potencialių kandidatų yra minimas „buvęs „Mercedes“ darbuotojas“: gali būti, jog kalbama apie Rossą Brawną, kuris vadovavo „Mercedes“ 2010-2013 metais, o šią savaitę išėjo iš darbo FOM sporto direktoriaus posto.

Anksčiau pagrindiniu pretendentu į Binotto vietą buvo minimas dabartinis „Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 252
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621