M. Binotto traukiasi iš „Ferrari“ komandos vadovo posto

M. Binotto traukiasi iš „Ferrari“ komandos vadovo posto
logo 2022 Lapkričio 29 d. 11:02, Ferrari

Mattia Binotto šiandien paskelbė, kad pasibaigus šiems metams jis pasitrauks iš „Ferrari“ komandos vadovo posto.

Po daugiau nei savaite trukusių kalbų apie tolimesnę italo ateitį, „Ferrari“ priėmė M. Binotto sprendimą palikti ekipą.

Teigiama, kad italas komandos vadovu liks iki šių metų gruodžio 31 d., o vėliau bus paskelbta, kas jį pakeis vadovo poste.

„Nusprendžiau baigti bendradarbiavimą su „Ferrari“. Palieku mylimą kompaniją, kurios dalimi buvau 28 metus, su ramybe, kurią suteikia įsitikinimas, kad įdėjau visas pastangas siekdamas užsibrėžtų tikslų. Palieku vieningą ir augančią komandą“, - teigė M. Binotto.

„Stiprią komandą, kuri, esu įsitikinęs, pasirengusi siekti aukščiausių tikslų ir kuriai linkiu viso ko geriausio ateityje. Manau, kad šiuo metu žengti šį žingsnį yra teisinga, kad ir koks sunkus man buvo šis sprendimas. Norėčiau padėkoti visiems „Gestione Sportiva“ žmonėms, kurie kartu su manimi dalijosi šia kelione, kupina sunkumų, bet ir didelio pasitenkinimo.“

Gandai apie M. Binotto pasitraukimą ėmė sklisti dar prieš Abu Dabio GP. Tuo metu buvo kalbama, kad italą komandoje gali pakeisti dabartinis „Alfa Romeo“ ekipos vadovas Fredericas Vasseuras. Tačiau „Ferrari“ iki šiol tokius gandus neigė.

Kalbama, kad M. Binotto manė, jog „Ferrari“ pirmininkas Johnas Elkannas ir generalinis direktorius Benedetto Vigna jo visiškai nepalaiko ir yra nusivylę tuo, kad komanda ir Charlesas Leclercas šiemet iškovojo antras vietas, todėl jis pasiūlė atsistatydinti ir atsistatydinimas buvo priimtas.

B. Vigna padėkojo M. Binotto už pastangas, įdėtas per visą tą laikotarpį, kurį jis praleido „Ferrari“ komandoje.

„Norėčiau padėkoti Mattia už jo didelį indėlį per 28 metus, praleistus „Ferrari“ komandoje, ir ypač už tai, kad per pastaruosius metus jis sugrąžino komandą į konkurencingą padėtį“, - sakė B. Vigna.

„Esame stiprioje padėtyje ir manau, jog galime įveikti naujus iššūkius bei iškovoti pagrindinį prizą automobilių sporte. Visi čia, „Scuderia“ ir platesnėje „Ferrari“ bendruomenėje, linki Mattia sėkmės ateityje.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332