M. Binotto traukiasi iš „Ferrari“ komandos vadovo posto (28)

M. Binotto traukiasi iš „Ferrari“ komandos vadovo posto
logo 2022 Lapkričio 29 d. 11:02, Ferrari

Mattia Binotto šiandien paskelbė, kad pasibaigus šiems metams jis pasitrauks iš „Ferrari“ komandos vadovo posto.

Po daugiau nei savaite trukusių kalbų apie tolimesnę italo ateitį, „Ferrari“ priėmė M. Binotto sprendimą palikti ekipą.

Teigiama, kad italas komandos vadovu liks iki šių metų gruodžio 31 d., o vėliau bus paskelbta, kas jį pakeis vadovo poste.

„Nusprendžiau baigti bendradarbiavimą su „Ferrari“. Palieku mylimą kompaniją, kurios dalimi buvau 28 metus, su ramybe, kurią suteikia įsitikinimas, kad įdėjau visas pastangas siekdamas užsibrėžtų tikslų. Palieku vieningą ir augančią komandą“, - teigė M. Binotto.

„Stiprią komandą, kuri, esu įsitikinęs, pasirengusi siekti aukščiausių tikslų ir kuriai linkiu viso ko geriausio ateityje. Manau, kad šiuo metu žengti šį žingsnį yra teisinga, kad ir koks sunkus man buvo šis sprendimas. Norėčiau padėkoti visiems „Gestione Sportiva“ žmonėms, kurie kartu su manimi dalijosi šia kelione, kupina sunkumų, bet ir didelio pasitenkinimo.“

Gandai apie M. Binotto pasitraukimą ėmė sklisti dar prieš Abu Dabio GP. Tuo metu buvo kalbama, kad italą komandoje gali pakeisti dabartinis „Alfa Romeo“ ekipos vadovas Fredericas Vasseuras. Tačiau „Ferrari“ iki šiol tokius gandus neigė.

Kalbama, kad M. Binotto manė, jog „Ferrari“ pirmininkas Johnas Elkannas ir generalinis direktorius Benedetto Vigna jo visiškai nepalaiko ir yra nusivylę tuo, kad komanda ir Charlesas Leclercas šiemet iškovojo antras vietas, todėl jis pasiūlė atsistatydinti ir atsistatydinimas buvo priimtas.

B. Vigna padėkojo M. Binotto už pastangas, įdėtas per visą tą laikotarpį, kurį jis praleido „Ferrari“ komandoje.

„Norėčiau padėkoti Mattia už jo didelį indėlį per 28 metus, praleistus „Ferrari“ komandoje, ir ypač už tai, kad per pastaruosius metus jis sugrąžino komandą į konkurencingą padėtį“, - sakė B. Vigna.

„Esame stiprioje padėtyje ir manau, jog galime įveikti naujus iššūkius bei iškovoti pagrindinį prizą automobilių sporte. Visi čia, „Scuderia“ ir platesnėje „Ferrari“ bendruomenėje, linki Mattia sėkmės ateityje.“Komentarai (28)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Black_Death
IP: 145fddf | 11/30 12:06 Atsakyti
Patarlė "niekad nesakyk niekada" turi prasmę. Motogp po 50m laimejo italas, italu komandoj, vadovaujant italui. Panašu, kad ir kitais metais ims viską.
Panašu, kad Ferrari problema yra ne specialistai, ne italai, o viršūnės. Patys manau jauciat, kai tenka bendrauti su darbuotoju darbe dirbanciu darba ir kai darbuotojas nuotaikoj dirbantis, nes jam patinka.
Black_Death
IP: 145fddf | 11/30 11:38 Atsakyti
kart
11/29 18:01

Nematau, jog kažkur būčiau rašęs, kad kažkas prieš kažką mai... skaityti daugiau

Bet rašei, kad nesuvaldė lenktyninkų. Sutinku komanda grybus pjovė, bet nepastebėjau trinties tarp Sainso ir Leclero.
Photo
IP: 2654a10 | 11/30 07:12 Atsakyti
Vadovas atsako uz komandos veikla - darba, t.y. prisiima visa atsakomybe ir uz tai jam mokamas atlyginimas. Siuo atveju, M. Binotto pasielge protingai - teisingai, kaip garbingas administratorius. Suprantama, ten problemos atsiranda del kitu dalyku, bet taip isvengiami kitu komandos dalyviu apkaltinimai, kas ko pilnai nepadare sitam sezone. Geriau paciam laiku susiprast ir uzleist kitam vieta.
tech
IP: c4754c7 | 11/29 22:26 Atsakyti
MNM
11/29 19:03

Bet tai, kad tas pats Vaseuras. Ka su juo pasieke Alfa komanda? Nieko ... skaityti daugiau

Kad ta Alfa neturi nei resursu nei ipatingu specialistu. Ferrari turi istekliu, bet postuose kazkokie nekompetetingi pasodinti. Vaseuras bent jau nera italas. Nes italams ko tais nesiseka vesti Ferrari i titulus. Auksinisi metai buvo kai valde Brown, Todt,Byrne kartu. As kai stebejau Leclerc karjera tiek F2 tiek Sauberyje , mano akimis Vaseur tvarkesi su komanda. Bent jau nemaciau tokiu strateginiu Kliurku. Dar cia klausimas ar jis pats ten nori lyst. Bande Ferrari ir Newey kelis kart perpirkt uz didesnius pinigus. Tas pats Alisonas move is Ferrari. Turbut mikroklimatas nera ten toks geras, jog net geri pinigai nera pagrindinis rodiklis
mirkam
IP: cdc89c5 | 11/29 22:18 Atsakyti
Ferrari nebūtų Ferrari. Sutaupo ant lenktynininkų, dabar kažką pigesnio ras ir į vadovus. Patys gyrėsi, kad ant mechanikų neišlaidauja....
mirkam
IP: cdc89c5 | 11/29 22:12 Atsakyti
tech
11/29 18:43

pasikeisti gali, bet ne per vienus metus. bet tas vadovas turi buti su... skaityti daugiau

Aha, tiksliai pastebėta, kad MB lenktynininkai tik klauso box box ir daro. Nors ne. Susimaišiau.
Heiteris
IP: 8724c84 | 11/29 21:17 Atsakyti
Tai gi, Ferrari planavo išmest Binotto dar praėjusiais metais ir norėjo į jo vietą pasodinti Hornerį arba andreas seidl, bet abu atsisakė. Tad kas bus dabar? Brown'as?
kart
IP: ff4c1cb | 11/29 20:10 Atsakyti
MNM
11/29 18:20

Bet komandos vadovas tik nuo 2019 metu.

Ir kas tavo manymu bolido kūrime pasikeitė jam iš technikos direktoriaus tampant dar ir vadovu? Ne komandos vadovas bolido kūrimo procesus reguliuoja.
MNM
IP: 3d793b9 | 11/29 19:03 Atsakyti
tech
11/29 18:43

pasikeisti gali, bet ne per vienus metus. bet tas vadovas turi buti su... skaityti daugiau

Bet tai, kad tas pats Vaseuras. Ka su juo pasieke Alfa komanda? Nieko stebuklingo. Vidutiniokiai. Plius patys su taktika pagrybavo nemazai. Nezinau, as tikiuosi, jog labai klystu, bet ten ne vien vadove esme. Ten reikia kazkokiu kitokiu permainu.
tech
IP: c4754c7 | 11/29 18:43 Atsakyti
MNM
11/29 18:07

O tu nuosirdziai manai, kad kazkas pasikeis ten atejus kitam vadovui? ... skaityti daugiau

pasikeisti gali, bet ne per vienus metus. bet tas vadovas turi buti su dideliu autoritetu suvaldyt ta darzeli.
kas svarbiausia tas techninis skyrius sugeba bolidus kurti, bet kas buvo siemet strategijos skyriuje?> Binoto visiskai neva;lde situacijos lenktyniu metu. choasas. siaip ziuredamas main kamera daznai bunu pajunges dar kokius 2-3 onboardu, vienas is ju visada is Leclerc bolido, tai prisiklauses tokiu juokingu pokalbiu.. :)) inzinierius pastoviai klausineja piloto to, ko jis negal zinoti ir pasakyti, nes neturi info . pzv Hamiltonas 7x cempionas ir jam yra pasakoma konkreciai " box now" ir kad ir jis kazka bando papriestaraut, jam yra atsakoma trumpai - |"box now", Ferrari vyksta diskusijos su pilotu. nzn kaip su Sainz budavo, bet Lelcecrc budavo apkrautas bereikalingais klausimais ir kautesi neryztingumas is strategu. tasku isvaistyta belekiek.o dar nesugebejimas konkreciai parinkti Nr statusu pradzioj sezono. aisku veliau ir technika nebepalaike RBR lygio, bet vadovas sitose akivaizdziose vietose , lenktyniu metu, nekontroliavo situacijos. Manau Vaseuras turetu buti tinkamesnis zmogus . bent jau komandos kontroleje.
×

TOP naujienos