Daytonoje triumfavo „Cadillac“ bolidu važiavę sportininkai

logo 2018 Sausio 28 d. 22:55, Daytona International Speedway

Šį savaitgalį 24 val. Daytonoje trukusiose lenktynėse triumfavo „Action Express“ komandos sportininkai Joao Barbosa, Christianas Fittipaldi ir Filipe Albuquerque, kurie pilotavo „Cadillac“ bolidą.

Minėtoji trijulė ne tik finišavo pirmi, bet ir pagerino rekordą. Sportininkai per 24 val. įveikė 808 ratus. Tai 45 ratais daugiau nei praeityje užfiksuotas rekordas.

Antroje vietoje finišavo daugiau nei minute nuo nugalėtojų atsilikę Mike‘as Conway‘us, Stuartas Middletonas, Ericas Curranas bei buvęs F-1 pilotas Felipe Nasras. Pastarieji varžybose taip pat pilotavo „Caddilac“ bolidą.

Tuo tarpu paskutinioji prizinė vieta atiteko „Oreca“ bolidu važiavusiems Romainui Dumas, Loicui Duvaliui, Colinui Braunui ir Jonathanui Bennettui.

Nesėkmingai debiutinės lenktynės susiklostė dukart F-1 čempionui Fernando Alonso. Ispanas, Lando Norrisas ir Philas Hansonas, pilotavę „United Autosports“ bolidą, susidūrė su įvairiomis techninėmis problemomis. Minėtoji trijulė nuo nugalėtojų atsiliko 90 ratų ir finišo liniją kirto tik 38-oje vietoje.

Daug geriau sekėsi kitą „United Autosports“ bolidą pilotavusiam Paului di Resta. Buvęs F-1 pilotas, kartu su Bruno Senna, Huge de Sadeleeriu ir Willu Owenu finišavo ketvirti.

Sėkmė šį kartą nelydėjo ne pirmą kartą Daytonos lenktynėse startavusio Lance‘o Strollo ir jo komandos draugų. Ne vieną kartą padangą pradūrę sportininkai prarado daug laiko ir finišavo 15-oje vietoje.

GT LM klasėje triumfavo „Ford“ automobiliu lenktyniavę Scottas Dixonas, Ryanas Briscoe ir Richardas Westbrookas.

Tuo tarpu GTD klasėje pirmieji finišo liniją kirto „Lamborghini“ bolidu važiavę Mirko Bortolotti, Rolfas Ineichenas, Rikas Breuersas ir Franckas Perera. Italų automobilių gamintojui tai pirmoji pergalė Daytonos 24 val. lenktynėse.