E. Fittipaldi aukštai įvertino L. Hamiltono vaidmenį „Formulėje-1“ (3)

E. Fittipaldi aukštai įvertino L. Hamiltono vaidmenį „Formulėje-1“
logo 2019 Lapkričio 14 d. 13:33, Daimler AG

Ostine Lewisas Hamiltonas anksčiau laiko, likus dviem etapams iki sezono pabaigos, užsitikrino sau šeštąjį pasaulio čempiono titulą, o buvęs F-1 lenktynininkas Emersonas Fittipaldi aukštai įvertino brito indėlį populiarinant „Formulę-1“ pasaulyje.

Tiesa, dukart pasaulio čempionas nėra įsitikinęs, ar galima L. Hamiltoną laikyti pačiu geriausiu lenktynininku.

„Geriausias jis ar ne, aš nežinau, tačiau jis priklauso aukščiausiai lygai, o be to, jo, kaip mūsų sporto ambasadoriaus, vaidmuo yra labai svarbus, - E. Fittipaldi žodžius cituoja „Gazzetta dello Sport“ – Lewisas yra neordinari asmenybė, jis gali pritraukti daug naujų sirgalių, net tuos, kurie neseniai visiškai nesidomėjo „Formule-1“.Galiu pateikti pavyzdį: mano dukra Victorija pradėjo žiūrėti F-1 lenktynes ir pasakė: „Tėti, aš noriu nusifotografuoti su Hamiltonu“.

Lewisas – vaikinas iš paprastos šeimos, tačiau sugebėjo užlipti į pačią viršūnę dėl savo tikslo siekimo. A. Enšteinas savo laiku sakė: „Sėkmė 20 proc. priklauso nuo talento, viskas, kas liko – nuo tikslo siekimo ir saviugdos“. Hamiltonas – kaip tik tas atvejis“.

72 metų brazilų sporto veteranas taip pat pasidalino savo mintimis apie „Ferrari“ pilotų Sebastiano Vettelio bei Charleso Leclerco priešpriešą: „Abu yra puikūs lenktynininkai, Sebastianas nuo seno yra labai greitas, o Charlesas nestokoja talento.

Jų bendras darbas gali atnešti „Ferrari“ komandai tik sėkmę ir naudą, jei pilotai skatins vienas kitą siekti pačių aukščiausių rezultatų. Manau, kad dėl šios priežasties 2019 metais „Ferrari“ darė pažangą. Ir man atrodo, kad kitą sezoną jie parodys labai gerą greitį. Jei bus išsaugotas tas pranašumas, kurį jiems duoda jų variklis, manau, jog „Mercedes“ bus labai sunku juos įveikti“.

Komentarai (3)


pergalingas
| 2019 Lapkričio 15 d. 12:40
Su hamiltonu pns kaip ir su schumacheriu. Zmones apie juos abu zino net ir tie kurie nesidomi f1. Kaip ir nk naujo nepasake fitipaldis. Tiesiog gal del skirtingu dalyku. Hamiltonas lb daug matomas uz formules 1 ribu, schumacheris grynai zinomas del auto sporto. Abu placiai zinomi, abu nesa gera reklama.
saab
| 2019 Lapkričio 14 d. 20:15
neonas-dukra, dukra-tau gaila, kad senes deka Liuiso formulem pradejo dometis?
neonas
| 2019 Lapkričio 14 d. 18:39
Hmm, keista, ar tikrai dukra (man rodos ji turetu buti vyresne uz LH)? Gal greiciau anuke...
×

F-1.lt pulsas