E. Irvine'as: F. Alonso – tikras klounas (156)

E. Irvine'as: F. Alonso – tikras klounas
logo 2008 Kovo 19 d. 22:02, Mark Thompson / Getty Images
Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Eddie Irvine'as dukart pasaulio čempionu tapusį Fernando Alonso pavadino pagarbos nevertu klounu dėl šio elgesio praėjusiais metais.
„Šis vaikinas – tikras klounas. Nepažįstu nei vieno, kuris jį nors kiek gerbtų. Jis geras lenktynininkas, tačiau nieko daugiau. Taškas“, - pareiškė 1999 metais „Formulės-1“ čempionu tik per plauką netapęs airis.
Praėjusiais metais F. Alonso atvirai konfliktavo ne tik su „McLaren“ komandos vadovybe, bet ir prisidėjo prie to, kad ekipa susilauktų Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) sankcijų.
„Jis tikrai pasigailės to, kaip elgėsi praėjusiais metais, ir jis nusipelno kiekvienos nesėkmės ir nelaimės, kokios jo tik laukia“, - negailėjo griežtų žodžių ispanui E. Irvine'as.
„Daug kalbama apie Lewiso (Hamiltono, „McLaren“ – red. past.) ir Alonso tarpusavio kovą, kuri esą šiemet turėtų būti dar intensyvesnė, tačiau jo nebus net Lewiso horizonte, išskyrus tas akimirkas, kai Lewisas jį lenks ratu“, - teigė 2002 metais karjerą baigęs lenktynininkas.
„Galbūt jis net ims maišytis lyderiams, nes po praėjusių metų iš Alonso gali tikėtis visko“, - pridūrė airis.
Per savo karjerą „Formulėje-1“ E. Irvine'as startavo 145 lenktynėse ir pelnė 4 pergales. 1993–1995 metais iš Šiaurės Airijos kilęs lenktynininkas vairavo „Jordan“ (dabar žinoma „Force India“ pavadinimu) bolidą, 1996–1999 metais – „Ferrari“, o 2000–2002 metais – „Jaguar“ (dabar – „Red Bull“).

Komentarai (156)
rhcp
| 03/19 22:05 Atsakyti
Dar vienas senelis prabilo :D
Vidocq
| 03/19 22:05 Atsakyti
Grubu... netgi Irvinui.
dr coulthard
| 03/19 22:08 Atsakyti
nu jei buciau wisiskas alonso fanas isizeisciau... kad ir pernai metais werke kaip maza mergaite bet wis del to jis dukart pasaulio cempionas , pagaliau is dalies uzbaiges schumio era... ziaurokai edis pasake nu bet jo negerbt wis del to negali juk neblogas raceris...tik sitaip kalt apie dukart pasaulio cempa kai pats nera laimejes, zema.kazkaip manau reikejo atsargiau su zodziais.idomu ka alonso atsakys jei iswis atsakys...
agagag
| 03/19 22:09 Atsakyti
truksta demesio vargsui tai ir peza vejus vicecempionas.
1_Protingas
| 03/19 22:10 Atsakyti
feraristam nors persiplėšk - Irvinas ir šumį apdergęs - priešas vadinasi, o čia iš Alonzo tyčiojasi kaip niekas kitas anksčiau. (beje jaudrius manau Irviną su visa naujiena turėtų pašalinti iš šios saito bent 2 savaitėm, ba bet ką kitą tai šalintų) :).
Bet dėl įdomumo stebėsiu kiek kartų Alonzą Hamiltonas šymet ratu aplenks :) Tada priminsiu Irvinui. O čia pas jį kas atsitiko, kad išdavė savo katalikų Airiją ir puola plaikyti anglo pasą turintį? Kas čia do tautinės ambicijos nesuprantamos?
Gambini
| 03/19 22:12 Atsakyti
Galima vertinti ivairiai Irvino pasisakymus, bet vieno is jo tikrai neatimsi - zodziu nevynioja i vata. Panasiu vyruku isejus JPM, F1 rikiuoteje ir neliko.
rhcp
| 03/19 22:12 Atsakyti
Juk britas yra, kaip jis Lewiso nepalaikys?
agagag
| 03/19 22:14 Atsakyti
dr coulthard>> alonso atsakys trasoj ir tiek ziniu, o klounas buvo irvinas,su rubiku kai uz ''sestiorkes'' ferrariuose sedejo, taip kad tikrai praleido proga patylet:)
rasita
| 03/19 22:14 Atsakyti
Nepritariu Irvine paistalam,bet taip smagu matyti 1_1P bambanti.:)*
dr coulthard
| 03/19 22:21 Atsakyti
agag-ai zinai ne irwino noriu izeist nei alonso nors ir nei wieno is jus fanas... taip sakyt nereikejo nes kaip pats sakai uz sestiorke sedejo ferrari o karjera gana sumautai baige jaguar... nors ir hamiltono fanas as draugiskai palinkesiu alonso sekmes
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas