E. Jordanas ir A. Jonesas abejoja D. Ricciardo ateitimi „McLaren“ komandoje

E. Jordanas ir A. Jonesas abejoja D. Ricciardo ateitimi „McLaren“ komandoje
logo 2022 Birželio 03 d. 18:59, McLaren F1

Tiek buvęs F-1 komandos vadovas Eddie Jordanas, tiek F-1 čempionas Alanas Jonesas abejoja Danielio Ricciardo ateitimi „McLaren“ komandoje.

Australas prie britų komandos prisijungė pernai, bet antrus metus iš eilės nesugeba rimčiau pasipriešinti mažiau patirties turinčiam Lando Norrisui.

„McLaren“ vadovas Zakas Brownas viešai prasitarė, kad sportininkas iki šiol nepateisino komandos lūkesčių ir užsiminė apie sąlygas, kuriomis pasinaudojus būtų galima nutraukti sutartį.

Anot E. Jordano, L. Norrisas savo komandos draugą „triuškina tiek psichologiškai, tiek fiziškai“, tad abejoja tolimesne D. Ricciardo ateitimi „McLaren“ komandoje.

„Stebėsiu jo karjeros kelią, nes nežinau kiek toli jis dar gali nueiti. Lando trasoje jį triuškina tiek psichologiškai, fiziškai. Jam reikia susiimti“, - sakė E. Jordanas.

„Lenktynės vyksta viena po kitos, o Danielis ramiai į tai žiūri. Tokiais atvejais retai pavyksta atsitiesti. Nežinau į kurią komandą jis galėtų pereiti, tad jis turėtų susiimti kuo greičiau.“

D. Ricciardo ateitimi abejoja ir australas A. Jonesas, praeityje tapęs F-1 čempionu.

„Šiuo metu jo ateitis „McLaren“ komandoje atrodo miglotai. Jeigu Danielis nepatobulės, abejoju, jog jis ilgai užsibus „McLaren“ komandoje“, - teigė A. Jonesas.

Australas mano, kad D. Ricciardo koja kiša tai, jog jis yra geras žmogus.

„Jis puikus lenktynininkas ir labai šaunus vyrukas. Bet mes visi žinome, kad šaunūs vyrukai pasiekia mažiau nei kiti, ypač „Formulėje-1“. Trumpai tariant, kuo esi didesnis šiknius, tuo geriau. Šiuo metu turime kelis pavyzdžius, kurie patvirtina mano žodžius.“

„Sutartis „Formulėje-1“ nieko nereiškia. Jei situacija nesikeis, net neabejoju, kad „McLaren“ pasinaudos sąlygomis sutartyje ir ją nutrauks.“

Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2024 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332