E. Jordanas: L. Norrisas taps čempionu greičiau nei G. Russellas (5)

E. Jordanas: L. Norrisas taps čempionu greičiau nei G. Russellas
logo Spalio 04 d. 12:44, McLaren F1

Eddie Jordanas jau seniai pardavė savo „Formulės-1“ komandą, kuri ilgus metus evoliucionavo ir dabar vadinasi „Aston Martin“. Pats spalvingasis airis iki šiol lankosi GP savaitgaliuose ir su „Formulės-1“ sirgaliais dalinasi įvairiausiomis teorijomis, gandais ir spėjimais.

Neseniai 73-jų metų E. Jordanas dalyvavo tinklalaidėje „F1 Nation“, kurioje buvo kalbama apie tai, kad po 2012 metų visas pergales Didžiajai Britanijai skina vienas Lewisas Hamiltonas.

Septyniskart pasaulio čempionas pasiekė didelės sėkmės, tačiau jo tėvynainiai „Formulės-1“ trasose iki šio pasirodydavo gana kukliai. Bet dabar situacija po truputį keičiasi: George Russellas iškovojo debiutinį podiumą Spa ir dabar ruošiasi pereiti į „Mercedes“, o Lando Norrisas Sočyje pirmą kartą startavo iš „pole“ pozicijos ir vos vos neiškovojo pergalės.

Vertindamas dabartinius jaunus „Formulės-1“ pilotus, Jordanas spėja, jog kitu pasaulio čempionu iš Didžiosios Britanijos taps būtent Lando Norrisas.

„Man labai patinka Norrisas, - aiškino E. Jordanas. - Aš jį laikau ypatingu pilotu.

Turiu pažymėti, kad Pierre'as Gasly mane taip pat stebina kiekvieną kartą, kai jį matau prie vairo. Jis sugeba daryti išties rimtus dalykus, tuo mes įsitikinome pernai po jo pergalės Monzoje.

Nežinau, kiek gera yra jų mašina, bet jų komandos vadovas Franzas Tostas – senas gudruolis, todėl jų mašina tikrai turėtų būti nebloga.

Man sunku vertinti kitus asmeniškai, bet kai mes dirbome su buvusiu „Force India“ vadovu Vijayumi Mallya, man labai patiko Oconas. Jis pasirodė kaip tikras profesionalas, kai laimėjo Vengrijoje, kur spaudimas buvo labai didelis.

Aišku, kad jam padėjo Fernando Alonso, o taip pat bendras įvykių vystymasis. Bet ar galima dabar sakyti, jog Oconas yra pasirengęs reguliarioms pergalėms? Manau, kad kol kas ne.

Iš tikrųjų, dabar mažai kas gali pasiekti Maxo bei Lewiso lygį. Ir jei jau vardinsime, kas išsiskiria kitų fone, tai yra tik Norrisas.

Manau, kad jei bus kalba apie kitą pasaulio čempioną iš Didžiosios Britanijos, tai juo pirmiausiai bus Norrisas“.

Dabar šis „McLaren“ pilotas užima ketvirtą vietą asmeninėje įskaitoje ir nusileidžia trečią vietą užimančiam Valtteri Bottui tik 12 taškų.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2021 sezono taškai: 258
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL35M
Plačiau
Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2021 sezono taškai: 153
Komanda: McLaren Amžius: 22 m.
Plačiau

Komentarai (5)
Life
IP: 75ad139 | 10/05 23:50 Atsakyti
N 7
10/04 19:36

Kauno ar vilniaus mero?

Kauno, Vilniaus merso neįperka.
Ffanas1
IP: 91498f7 | 10/05 17:09 Atsakyti
Nebent Mclarenas kitais metais pasitemps. Normaliom sąlygom "bent jau ant popieriaus" nematau kas gali Russella aplenkti. Redbulis dėl savo variklių gamybos ir gali atsilikti šiek tiek - lyginant su šiais metais.
N 7
IP: c35acdf | 10/04 19:36 Atsakyti
Life
10/04 13:44

Norrisas su Mero bolidu važiuotų viname lygyje su Hamiu. :)

Kauno ar vilniaus mero?
žiūrovas
IP: aa92310 | 10/04 14:03 Atsakyti
Russellas važiuos geriau už Hamį...
Life
IP: bb12b01 | 10/04 13:44 Atsakyti
Norrisas su Mero bolidu važiuotų viname lygyje su Hamiu. :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas