E. Jordanas: reikia L. Hamiltoną sukeisti vietomis su C. Leclercu (17)

E. Jordanas: reikia L. Hamiltoną sukeisti vietomis su C. Leclercu
logo Kovo 25 d. 20:33, Jiri Krenek for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

Kol kas „Red Bull“ skina pergalę po pergalės – iš 13-kos paskutinių etapų jie nelaimėjo tik vieną kartą, todėl „Ferrari“ ir „Mercedes“ viduje auga įtampa. Akivaizdus šių komandų greičio trÅ«kumas verčiau ieškoti permainų.

Buvęs „Formulės-1“ komandos vadovas Eddy Jordanas siÅ«lo išeitį iš situacijos, kuri atrodo gana patraukli, bet kartu ir skandalinga. Airio žodžiais, Lewisui Hamiltonui, kurio kontraktas baigiasi šių metų pabaigoje, verta pereiti į „Ferrari“, o Charlesui Leclercui pajudėti priešinga kryptimi.

„Formulei-1“ reikia Lewiso „Ferrari“ sudėtyje, o pačiai „Ferrari“ reikia Hamiltono, - E. Jordanas kalbėjo leidiniui OLBG. - Hamiltonui reikalinga nauja komanda, kuri sugeba iškovoti titulą. Todėl kažkam reikėtų pasislinkti į šalį.

„Red Bull“ nenorės Hamiltono naudai atleisti Sergio Perezo, be to, jie nenorės sudaužti viltis tiems jaunuoliams, kurie dabar svajoja pakartoti Maxo Verstappeno karjeros kelią.

Galima prisiminti, kad Hamiltonas yra „McLaren“ žmogus, bet aš nematau galimybės jam sugrįžti į šią ekipą dėl jos dabartinio sportinio lygio.

Taigi, lieka tik su variantai – arba pasilikti „Mercedes“, arba pereiti į „Ferrari“. Kol kas jokio kontrakto nėra, o Toto Wolffas jau sakė, kad Lewiso vietoje jis galvotų apie perėjimą kitur“.

Eddy tęsė: „Ką aš padaryčiau Lewiso vietoje, kuris tikrai myli savo dabartinę komandą? Tam reikia žinoti, kas iš tiesų vyksta „Mercedes“ viduje.

Aš daug ką žinau apie F-1, bet ne šia tema. Taip pat man sunku spręsti, ką iš tikrųjų apie visa tai galvoja T. Wolffas. Bet aš manau, kad jis stengsis išlaikyti Hamiltoną. Problema tik ta, kad dabartinė „Mercedes“ yra per silpna Lewisui.

Bet dar įdomiau šioje situacijoje, kad Charlesas Leclercas yra idealus kandidatas „Mercedes“ komandai – žmogiškąja prasme jis yra tiesiog puikus sportininkas. Lygiai tas pats yra su Lewisu. Taigi, jie abu gerai pritaptų naujose vietose. Tai bÅ«tų nuostabu.

Kai aš svarstau apie Lewiso pasirodymus „Ferrari“ sudėtyje – tai kol kas tik svajonė. Jis laimėjo šešis titulus su „Mercedes“ ir norės ten pasilikti. Kita vertus, sėkmingus lenktynininkus visada vilioja legendinis „Ferrari“ vardas. Manau, Lewiso pasirodymai italų ekipoje bÅ«tų puiki jo karjeros pabaiga“.Komentarai (17)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
JOX
IP: 0067796 | 03/25 21:33 Atsakyti
Na jau princesės tikrai nereikia Ferrari:)
Jam jau liko nedaug ir kam jis reikalingas kai jau saulėlydis jam:)
Svaigsta čia visokias nesamones:)
kart
IP: ff4c1cb | 03/25 22:32 Atsakyti
Čia kaip suprantu, eilinės viešos Hamio kontrakto derybos vyksta? Ne Lewisui čia dabar jau Mersai per maži, o Mersams Lewisas yra per didelis. Kai nėra konkurencingo bolido, nebėra tolko ir laikyti tokį brangų, kaip Ferrariui neapsimokėjo laikyti Vettelio. Ypač, kai Russellas neblogai deliverina, o ir Mersai panašu, kad jį pushina labiau šiuo metu.

O eiti dabar nėra kur, taip kad nebe Hamio pusėje svertai ir kontraktą vienaip ar kitaip susimažinti teks.
Teoriškai, Ferrari galėtų griebtis šiaudo, jei ne rezultatais, tai bent garsiais vardais patenkinant Tifozius, bet vis tiek mažai tikėtina.
tai
IP: 0834136 | 03/25 23:38 Atsakyti
kart
03/25 22:32

Čia kaip suprantu, eilinės viešos Hamio kontrakto derybos vyksta? N... skaityti daugiau

as nesuprantu-ko tu skaiciuoji svetimus pinigus? ar tu galvoji,kad mb durniukai,ir nezino kur kam kiek moket? ar tau nuo sumazino kazkokios babkes krenta?
Helis
IP: 7d58bd4 | 03/26 00:59 Atsakyti
Su Buttonu sukeist - kitaip tariant, į pensiją.
Fernandoisfasterthanyou
IP: 10a9224 | 03/25 22:08 Atsakyti
x wdc pereina į ferrarį toliau graibstyti titulus su legendine ekipa, hmm kur aš tai mačiau, du kart
maxpower
IP: dacc766 | 03/25 21:28 Atsakyti
Nu jau tik į Ferrari ir eit kaip į komandą galinčią iškovoti titulą:)
Darius vin
IP: 3bb2049 | 03/26 09:18 Atsakyti
Ne nuo jūsų noru priklauso už kuria komanda jis važiuos. Netrieskit
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 968
2. Ayrtons 959
3. tevez 958
4. master f-1 951
5. Valerijonas 923