E. Oconas „Alpine“ komandoje nori matyti M. Schumacherį

E. Oconas „Alpine“ komandoje nori matyti M. Schumacherį
logo Rugpjūčio 26 d. 11:26, Alpine Racing

„Alpine“ lenktynininkas Estebanas Oconas neslepia, kad norėtų komandos garbę ginti kartu su geru draugu Micku Schumacheriu.

Fernando Alonso paskelbė, kad kitais metais pereis į „Aston Martin“, o atsarginis „Alpine“ lenktynininkas Oscaras Piastri pareiškė, kad neatstovaus komandai kitų metų sezone. Tad ekipa vis dar turi vieną laisvą vietą kitų metų sezonui.

Vienu iš kandidatų yra laikomas buvęs „Renault“ komandos lenktynininkas Danielis Ricciardo, kuris po šių metų sezono bus priverstas palikti „McLaren“. Bet svarstoma ir M. Schumacherio kandidatūra. Būtent vokietį E. Oconas norėtų matyti „Alpine“ komandoje.

„Mes apie tai nediskutuojame komandos viduje. Aš visiškai pasitikiu Laurentu ir Otmaru sprendžiant šį klausimą. Jie dabar labai užsiėmę. Neabejoju, jog sulaukė begalės skambučių. Aš į tai nesikišu“, - kalbėjo E. Oconas.

„Ko aš norėčiau, tai lenktyniauti kartu su Micku. Jis yra geras mano draugas. Tačiau leisiu komandos vadovams nuspręsti. Tai ne mano sprendimas. Labai norėčiau dirbti kartu su Micku, nes jis geras mano draugas. Bet dėl to nuspręs komanda, ne aš.“

Estebanas Oconas
Pilotas: Estebanas Oconas 2022 sezono taškai: 92
Komanda: Renault Amžius: 26 m.
Plačiau
Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2022 sezono taškai: 12
Komanda: Haas Amžius: 23 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas