E. Oconas apie lenktynes be žiūrovų: atmosfera turėtų būti labai keista (1)

E. Oconas apie lenktynes be žiūrovų: atmosfera turėtų būti labai keista
logo 2020 Gegužės 02 d. 19:05, Renault Sport

„Formulė-1“ pamažu ruošiasi sugrįžimui, kuris, kaip tikimasi, įvyks jau liepos pradžioje, kuomet numatomos lenktynės Austrijoje.

Tikėtina, kad tiek Austrijoje, tiek keliose kitose šalyse bus surengta net po dvejas lenktynes, o žiūrovai į tribūnas įleidžiami nebus.

Debiuto „Renault“ komandoje laukiantis Estebanas Oconas mano, kad lenktynės tokiomis sąlygomis būtų ganėtinai keistos, tačiau prancūzas įsitikinęs, jog tai būtų teisingas sprendimas ir nekantrauja sugrįžti prie bolido vairo.

„Labai norėčiau, kad lenktynės sugrįžtų. Tenka girdėti daug gandų apie galimus etapus bei dvejas lenktynes vienoje trasoje. Esu įsitikinęs, kad viskas bus puikiai suorganizuota ir pasirūpinta mūsų saugumu.

Jei lenktynės be žiūrovų yra vienintelis būdas pradėti sezoną, tuomet turime su tuo susitaikyti. Mes pasiilgsime fanų bei bendravimo su jais. Atmosfera turėtų būti labai keista.

Vis tik jei galime sukurti puikų reginį žiūrovams prie TV ekranų, tai yra geriau negu nieko“, – bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo E. Oconas.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
deivec
| 05/02 23:31 Atsakyti
jau zaide futbolininkai - nieko nenutiko.
kai kurios serijos visada vaziuoja su penkiais ziurovais :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas