E. Oconas: man patiko dirbti su C. Abiteboulu

E. Oconas: man patiko dirbti su C. Abiteboulu
logo 2021 Kovo 03 d. 14:18, Renault Sport

Cirylas Abiteboulas penkerius metus vadovavo „Renault“ komandai „Formulėje-1“, tačiau šių metų pradžioje pasitraukė iš pareigų. Ekipos pilotas Estebanas Oconas pasakė, kad buvo nustebęs netikėto vadovo pasitraukimo, bet, iš kitos pusės, džiaugiasi permainomis komandoje.

„Mane nustebino naujiena apie Cirylo pasitraukimą – jis ilgą laiką buvo mÅ«sų komandos galva ir man patiko su juo dirbti. Buvo sunku susitaikyti sau tuo, bet aš jam linkiu kuo geriausio ateityje.

Iš kitos pusės, aš susipažinau su naujaisiais vadovais – Davide Brivio ir Laurentu Rossi -jie yra šaunÅ«s vaikinai, kuriais galima pasitikėti. Jie turi visai kitokį požiÅ«rį į komandą ir aš galėsiu su jais dirbti.

Permainos visada bÅ«na įdomios – komanda pakeitė pavadinimą, atsirado daug naujų žmonių. Tai rodo, kad „Renault Group“ yra suinteresuota dalyvavimu „Formulėje-1“ ir nori propaguoti „Alpine“ prekės ženklą. Tai gana sėkmingas prekės ženklas, bet jo atsiradimas „Formulėje-1“ yra kažkas ypatingo, reiškiantis, jog visas prancÅ«zų koncernas mus palaiko. Komandą motyvuoja toks pasitikėjimas iš „Renault Group“ pusės ir mes laukiame kuo greitesnės sezono pradžios.

Žinoma, kad prie naujos vadovybės darbas pasikeis, bet tai bus pozityvus presingas. Tikiuosi, kad „Alpine“ vardo laukia šviesi ateitis.  Davide Brivio patirtis iš „MotoGP“ turėtų atnaujinti komandą ir viskas turėtų susiklostyti sėkmingai“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0