E. Oconas: mano vienintelis tikslas šiuo metu yra būti „Formulėje-1“ (3)

E. Oconas: mano vienintelis tikslas šiuo metu yra būti „Formulėje-1“
logo 2019 Rugpjūčio 24 d. 13:32, Force India

Po praėjusio sezono vietos „Force India“ (dabartinė „Racing Point“) komandoje netekęs prancūzas Estebanas Oconas tapo „Mercedes“ pilotu bandytoju.

Prancūzo pagrindinė rolė čempionų ekipoje yra dirbti su simuliatoriumi, tačiau E. Oconas pats pasiprašė  kartu su komanda būti kiekvieną lenktynių savaitgalį, nepaisant to, kad tai jam kainuoja papildomą poilsį.

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas visai neseniai pareiškė, kad komanda kitą sezoną rinksis tarp Valtteri Botto ir E. Ocono. Be to, visai neseniai pasirodė pranešimų, kad prancūzas gali atsidurti ir prie „Renault“ bolido vairo.

E. Oconas oficialiai F-1 svetainei sakė, kad lenktynių savaitgaliais su komanda nori būti tam, kad būtų nuolat matomas ir nebūtų pamirštas „Formulės-1“ pasaulyje.  Prancūzas taip pat pripažino, kad negavęs vietos „Formulėje-1“, kitais metais ieškotų galimybių kitose lenktynių serijose.

„Aš pats paprašiau „Mercedes“ komandos, kad būčiau kartu kiekvieną lenktynių savaitgalį. Nenorėjau tik dirbti su simuliatoriumi ir nebūti lenktynėse. Komandos vadovai sakė, kad tai bus sunku man pačiam, aš su tuo sutikau, bet vis tiek norėjau elgtis būtent taip. Net jei tektų nemiegoti, aš noriu būti trasoje. Tai labai sunku, bet gyvenime būna ir baisesnių dalykų.

Jei tavęs nėra trasoje ar šalia jos, žmonės tave greitai pamiršta. Mano vienintelis tikslas šiuo metu yra būti „Formulėje-1“. Akivaizdu, kad jei kitą sezoną nepavyks to įgyvendinti, teks žvalgytis į kitas galimybes, tačiau tai nėra mūsų tikslas. Tai taip yra viena iš priežasčių, kodėl kartu būnu kiekvienose lenktynėse. Noriu nenutolti nuo F-1, nuo komandos, jog niekas manęs nepamirštų“, - sakė E. Oconas.

Komentarai (3)


BMW.M3
| 2019 Rugpjūčio 27 d. 12:26
Ainius Burba
| 2019 Rugpjūčio 24 d. 22:37

Kaip Wehrleina visi pamiršo taip ir šita visi pamirš. Kitose serijose galės trankyti lyderius atsiimdamas prarasta rata.

Neverta buvo tavo sapalionems išsipildyt. Orakulas xren.ovas
Ainius Burba
| 2019 Rugpjūčio 24 d. 22:37
Kaip Wehrleina visi pamiršo taip ir šita visi pamirš. Kitose serijose galės trankyti lyderius atsiimdamas prarasta rata.
A85
| 2019 Rugpjūčio 24 d. 16:12
Bottas padaro klaidą – stambiu planu Ocon Mercedes garaže. Planas veikia, tikrai pamirštas nelieka.

Šitoj vietoj gudriai vaikis pasielgė, tupėdamas simuliatoriaus kambarėly niekam per daug įdomus nebūsi. Be to, taip spaudimas ir Toto, nes kaip gyvas priekaištas kiekvieną lenktynių savaitgalį ant akių :)
×

F-1.lt pulsas