E. Oconas neprieštarautų atstovauti „Renault“ komandai kartu su F. Alonso

E. Oconas neprieštarautų atstovauti „Renault“ komandai kartu su F. Alonso
logo Liepos 02 d. 21:49, Renault Sport

Estebanas Oconas tikrai neliks nusivylęs, jeigu kitais metais prie „Renault“ ekipos prisijungs ir jo komandos draugu taps F-1 čempionas Fernando Alonso.

Gegužės mėnesį buvo oficialiai paskelbta, kad dabartinis „Renault“ pilotas Danielis Ricciardo po šių metų sezono paliks ekipą ir pereis į „McLaren“ gretas. Netrukus imta kalbėti, kad į komandą gali sugrįžti F. Alonso, kuris 2005 m. ir 2006 m. būtent su „Renault“ tapo čempionu.

E. Ocono teigimu, jis tikrai neprieštarautų būti ispano komandos draugu.

„Mano asmeninis pasirinkimas neturės jokios įtakos komandos galutiniam sprendimui. Aš su Fernando palaikau puikius santykius. Esu šalmu apsikeitęs tik su vienu F-1 pilotu ir jis buvo būtent Fernando“, - kalbėjo E. Oconas.

„Kai pamilau šį sportą, Fernando kovojo su Schumacheriu. Nežinau ar jis prisijungs prie mūsų, ar ne, bet jeigu jis galėtų sugrįžti, būčiau tikrai labai laimingas.“

„Renault“ vadovas Cyrilas Abiteboulas yra sakęs, kad komanda neskubės apsispręsti dėl D. Ricciardo pamainos. Tačiau komanda turės puikią progą apsvarstyti ne tik F. Alonso, bet ir kito čempiono, Sebastiano Vettelio, kandidatūras.

Komandoje taip pat gali atsidurti vienas iš jaunosios kartos atstovų - Guanyu Zhou arba Christianas Lundgaardas. Abu šiemet varžysis „Formulės-2“ čempionate.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos