E. Oconas: „Renault“ į Austriją atsiveš stipriai atnaujintą bolidą (1)

E. Oconas: „Renault“ į Austriją atsiveš stipriai atnaujintą bolidą
logo Birželio 27 d. 01:02, Renault Sport

Estebano Ocono teigimu, jo atstovaujama „Renault“ komanda į pirmas šių metų F-1 sezono lenktynes Austrijoje atsiveš stipriai atnaujintą bolidą.

Pirmosios varžybos turėjo įvykti dar kovo mėnesį Australijoje. Bet dėl COVID-19 pandemijos buvo atšauktas arba atidėtas ne vienas etapas. Koronavirusas sutrikdė ir visų F-1 komandų darbus. Štai „Renault“ gamykla, kuri atsakinga už bolido važiuoklę, buvo uždaryta devynioms savaitėms, o variklių bazė - septynioms. Bet nepaisant viso to, E. Ocono teigimu, ekipa į pirmas sezono lenktynes atsiveš ne vieną atnaujinimą.

„Buvo atliekami įvairūs darbai dar prieš užsidarant visoms gamykloms. Bolidas stipriai skirsis nuo to, kurį turėjome naudoti Australijoje. Tai neįtikėtina, nes dalies detalių mes net nesame išbandę trasoje“, - pasakojo E. Oconas.

„Turėtų būti įdomu. Penktadienį ne vien tik mes stengsimės surinkti kiek įmanoma daugiau informacijos, kad sužinotume, kuriose srityse pavyko pasistūmėti į priekį. Žinoma, situacija bus kitokia, kiek neįprasta, bet aš nekantriai laukiu sezono pradžios.“

E. Oconas sugrįžta į F-1 kaip pagrindinis komandos lenktynininkas po daugiau nei metų pertraukos.

„Praėjo tiek daug laiko, pusantrų metų. Tai neįtikėtina. Panašu, kad viskas klostosi taip, jog mano sugrįžimas įvyktų kuo vėliau. Praėjo daug laiko. Tas laukimo laikotarpis buvo tikrai sunkus. Bet dabar situacija kitokia, nes esu puikioje komandoje. Manęs laukia nauji iššūkiai su konkurencingu bolidu, tad be jokios abejonės, nekantriai laukiu sezono pradžios.“


Komentarai (1)
×

TOP naujienos