E. Oconas Silverstoune išbandė „Alpine“ bolidą (3)

E. Oconas Silverstoune išbandė „Alpine“ bolidą
logo Kovo 03 d. 22:22, Alpine F1

Estebanas Oconas šiandien Silverstouno trasoje įveikė pirmuosius ratus su naujuoju „Alpine“ komandos bolidu.

Dėl rūko ekipa darbus buvo priversta pradėti vėliau. Oro sąlygoms pagerėjus, E. Oconui pavyko įveikti leistiną 100 km distanciją.

„Šiandien vykę važiavimai praėjo be didesnių problemų. O tai yra gera žinia. Padirbėti ryte mums sutrukdė rūkas, bet vėliau dirbome sausoje trasoje“, - pasakojo „Alpine“ technikos direktorius Patas Fry‘us.

„Žinoma, visada pasitaiko mažų nesklandumų, bet šiandien viskas praėjo gana sklandžiai ir pagal programą.“

E. Oconas buvo vienintelis, kuris šiandien suko ratus Silverstouno trasoje. Tuo tarpu Fernando Alonso vis dar yra Šveicarijoje, kur gydosi patirtą traumą bei ruošiasi naujam sezonui. Komanda patikino, kad ispanas dalyvaus kitą savaitę vyksiančiuose F-1 bandymuose.

„Žinant, kad tai buvo pirmas kartas, bolidą pilotuoti buvo tikrai malonu. Kaip ir planavome, įvykdėme visą programą. Ryte mums trukdė rūkas, bet vėliau jam išsisklaidžius, trasa buvo sausa. Gaila, jog galėjau įveikti tik 100 km. Bet toks limitas. Trasą palieku su šypsena veide“, - įspūdžiais dalinosi E. Oconas.

„Kitą kartą bolidą išbandysime Bahreine, kur oro sąlygos bus kitokios, oro temperatūra aukštesnė. Galėsime naudoti lenktynėms skirtas padangas. Viską apibendrinus, tai buvo įdomi diena. Neslėpsiu, man patinka naujojo bolido spalvos. Tai geriausiai atrodantis automobilis rikiuotėje.“


Komentarai (3)
Estebanai
IP: 872c1f2 | 03/04 16:27 Atsakyti
tikriausiai ir pats save aplenkei?
Perfekt Ok
IP: 8e71a57 | 03/04 08:23 Atsakyti
Geras Alpine
×

TOP naujienos