E. Oconas: visada su pagarba žvelgiau į F. Alonso (11)

E. Oconas: visada su pagarba žvelgiau į F. Alonso
logo 2022 Lapkričio 15 d. 18:47, Pirelli

Per Brazilijos GP savaitgalio dienas „Alpine“ gerbėjai turėjo progos pasijaudinti, o apie komandos vadovybę net neverta kalbėti.

Po šeštadienio sprinto, kurio metu Fernando Alonso ir Estebanas Oconas tarpusavyje aiškinosi santykius trasoje, kurio pasekmės buvo sugadinti bolidai ir dukart pasaulio čempiono gauta bauda bei startas sekmadienį iš gana tolimų pozicijų, ekipos vadovas Otmaras Szafnaueris konstatavo: „Jie abu pakenkė komandai“.

O štai pačios lenktynės San Paule „Renault“ koncerno gamyklinei komandai klostėsi visai neblogai. Alonso pavyko nuvažiuoti puikias lenktynes ir finišuoti penktam, o jo partneris užėmė 8 vietą. Kadangi nė vienas iš „McLaren“ pilotų nepasiekė finišo, „Alpine“ pavyko sustiprinti savo pozicijas kovoje dėl 4 vietos Konstruktorių įskaitoje: prieš finalines lenktynes rezultatas yra 167:148 prancūzų naudai.

Tačiau negalima teigti, kad lenktynės komandai praėjo labai sklandžiai. Oconas ir Alonso važiavo skirtingomis taktikomis ir viename iš tokių epizodų Fernando, atsidūręs paskui Estebaną, paprašė komandos, kad Oconas jį praleistų į priekį.

Prancūzų sportininko inžinierius pasakė pilotui nekovoti su Alonso, bet pastarasis gana kategoriškai sureagavo: „Netrukdykite man svarbiu momentu, kai situacija stabilizuosis, aš tai padarysiu. Kitaip restarto metu mes galime viską prarasti. Man reikia aplenkti Vettelį, aš nesiruošiu rungtyniauti su Fernando“.

Po lenktynių Oconas aiškino, kad jam teko ginčytis su inžinieriumi dėl nesupratimo: „Jie galvojo, kad aš nenoriu praleisti Fernando. Aš tik sakiau, kad nenoriu jo praleisti restarte todėl, kad pirmiausiai norėjau aplenkti Sebastianą, o jau po to aiškintis santykius su kitais. Norėjau partnerį praleisi vėliau, aš tai ir padariau. Aš vis tiek negalėjau jo sulaikyti, jis buvo labai greitas su minkštosiomis padangomis.

Žinoma, komanda turėjo uždirbti daug taškų ir aš supratau, kad Alonso yra situacijoje, kai gali parodyti aukštą rezultatą, todėl komandai visai nereikėjo kalbėti man, ką reikia daryti“.

Po sprinto Alonso buvo labai piktas ant Ocono ir prancūzas neslėpė, kad jam nepatiko komandos draugo žodžiai: „Tai, ką jis pasakė apie mane spaudai, buvo labai nemalonu. Visuomet labai gerbiau Fernando ir visada jį gerbsiu, nes jis yra legendinis lenktynininkas.

Beje, visai nesvarbu, ką jis kalba žurnalistams, aš esu linkęs bendrauti su juo akis į akį. O tai, kad dabar jis lenktyniaus „Aston Martin“, duoda man papildomos motyvacijos – pasistengsiu aplenkti jį kitais metais“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2023 sezono taškai: 26
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2023 sezono taškai: 0
Komanda: Renault Amžius: 41 m.
Plačiau
Estebanas Oconas
Pilotas: Estebanas Oconas 2023 sezono taškai:
Komanda: Renault Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 932f360 | 11/17 14:04 Atsakyti
Arnius
11/17 00:52

Prie ko čia visi kiti,jei jis lygina alonso su shumiu, geriau pasiūl... skaityti daugiau

ir? ka tas jo susapnuotas palyginimas dave? lygina skirtingos eros pilotus su skirtingom salygom ir padaro tik tau idomias isvadas. Michaelis daug dirbo? Visi *** toje eroje daug dirbo, kai testavimas buvo leidziamas be ribojimu. Ferrari turejo daugiau galimybiu - dvi privacias trasas ir pan - todel ir dirbo jis daug. Tai nereiskia, kad kiti nedirbo. Kiti punktai tokia pat fantazija. Bet tau tinka - tai analizuok. parukykit kartu.
Arnius
IP: 6098af7 | 11/17 00:52 Atsakyti
Klepsidra
11/16 16:09

TIK Michaelis zinojo mechanikus, TIK Michaelis dirbo iki isnaktu, TIK ... skaityti daugiau

Prie ko čia visi kiti,jei jis lygina alonso su shumiu, geriau pasiūlytum nevartoti to ką pats vartoji, skaitai knygą,o matai *** špygą,nors čia ne pirmas ir nepaskutinis kartas
Klepsidra
IP: 40c1a21 | 11/16 16:09 Atsakyti
Maisai kazka
11/16 12:45

Savanaudis nėra lyderio bruožas, jei kalbėt ir lygint Alonso su MS,... skaityti daugiau

TIK Michaelis zinojo mechanikus, TIK Michaelis dirbo iki isnaktu, TIK Michaelis buvo atsidaves, TIK Michaelis buvo lyderis - daugiau tokiu nebuvo ir nera. Visi kiti vaziuoja siaip sau - ne del rezultato ir tik laisvalaikiu. Nebevartok, ka vartoji.
Klepsidra
IP: 40c1a21 | 11/16 16:07 Atsakyti
Alonso puikus
11/16 12:05

Alonso puikus pilotas, bet jo ego dar didesnis ir kišo koją visos jo... skaityti daugiau

kieno komandine dvasia jis sugriove? tiesiog nespank. Maxas jokiu dvasiu negriauna dabar? Hamiltonas su Rosbergu negriove? Vettelis?
Maisai kazka
IP: ab22f57 | 11/16 12:45 Atsakyti
Rgs
11/16 12:10

Alonso yra nr1. komandoj. Savanaudis. Toks charakteris ir toks turi bu... skaityti daugiau

Savanaudis nėra lyderio bruožas, jei kalbėt ir lygint Alonso su MS, MS padarydavo viską dėl rezultato t.y. ne DH taranavo ir pan. to niekas neneigia, jis turejo super aukštą motyvaciją ir tai yra lyderio bruožas, bet schumis palengdavonkomandas savo atsidavimu ir pavydziu, jis dirbdavo iki išnaktu, visus mechanikus zinodavo asmeniškai ir pan. Komanda natūraliai issirinkdavo savo lyderį nr.2, tą ir RB yra minėjęs, tuo tarpu Alonso nori visko ant lėkštutės, kuria viduje komandos intrigas, stumia tiek ant tos pacios komandos ir komandos draugo viesai per radiją, koks čia lyderis, koks pavyzdys. Mclaren net babkes mechanikam siūlė ir praktiskai visur kur jis eina visi šneka tą patį. Dar kartą pabreziu, žaviuosi juo kaip lenktyninku ir nesu nusistatęs prieš jį, bet būtent žmogiškų savybių trūkumas ir lėmė, kad titulų jis guri būtent tiek kiek turi, tą patį esu girdėjęs viename is podcastu top manageriu, bet sry, nepamenu kuris ir beidesiu linko :)
Rgs
IP: b1345d3 | 11/16 12:10 Atsakyti
Alonso yra nr1. komandoj. Savanaudis. Toks charakteris ir toks turi but lyderio bruozas ir ji ismusa jei komanda to nesuteikia. Kaip Schumis ir kt. O karjeroje buvo pilna komandu kurios to nesuteike uztat ir buvo daug vandens sudrumstimo ir skandalu.
Alonso puikus
IP: ab22f57 | 11/16 12:05 Atsakyti
Alonso puikus pilotas, bet jo ego dar didesnis ir kišo koją visos jos karjeros metu, daug kas sako, kad jam nepasisekė su komandomis ir dėl to jis neiškovojo daugiau titulų, bet realybėje jis visur kur eidavo viduje griaudavo komandinę dvasią, uzsiimdinedavo intrigomis ir t.t. Galiausiai liko ne tos komandos kurias norėtų eiti, o tos kur liko... Pvz.: kas manot, kas astonai, kad ir nuo 2024 prades kovoti dėl titulų? :) Per ilgas liezuvis, didelė problema
Klepsidra
IP: 932f360 | 11/16 09:48 Atsakyti
Dar karta klausiu - kuriame rate ir kaip Alonso praso, kad Oconas ji praleistu. Faktus i studija. Uzpisot su savo grozines literaturos kurineliais ir nebutom istorijom
Klepsidra
IP: 0045570 | 11/16 00:50 Atsakyti
accadia
11/15 21:41

Pamenu sky komentarą, kad užsidėjęs šalmą Ocon tampa kitu žmogu... skaityti daugiau

Eiline Brundle susvajota nesamone.
Sky, gaila, bet totaliai nusivaziuoja - Brundle tebespangsta apie pagarbas ir gladiatorius su salmais, crofty kiek vienas manevras yra kazkas “good old..”. Kravitzas uzkliuvo Red Bull ir t.t.
accadia
IP: 01678b1 | 11/15 21:41 Atsakyti
Pamenu sky komentarą, kad užsidėjęs šalmą Ocon tampa kitu žmogumi. Arba susitaikys, arba ne.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392