Elektromobilių įkrovimo stotelės netrukus taps pelningesnėmis už degalines (2)

Elektromobilių įkrovimo stotelės netrukus taps pelningesnėmis už degalines
logo Sausio 23 d. 13:25, Pexels

Naftos milžinė „BP" tvirtina, jog elektromobilių įkrovimo stotelės netrukus bus pelningesnės nei degalinės. 

„Mes artėjame prie to, jog greitojo įkrovimo verslas bus geresnis nei (iškastinio) kuro degalinėse“, – kalbėjo „BP“ klientų ir produktų skyriaus vadovė Emma Delaney.

E.Delaney tiksliai neatskleidė, kada „BP“ tikisi, jog elektromobilių įkrovimo pelnas nustelbs tradicinių degalų pelną. Visgi bendrovė pranešė, kad vien jos elektros pardavimas elektromobiliams įkrauti nuo 2021-ųjų metų antrojo iki trečiojo ketvirčio išaugo 45%.

„Apskritai, mes matome didžiulę galimybę vartotojams ir įmonėms pereiti prie elektromobilių. Štai, kur mes matome augimą ir maržas“,- kalbėjo M.Delaney.


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
:/
IP: 609e5db | 01/24 11:28 Atsakyti
Niekas jų neriboja, verslas yra verslas, Investuos į tai kas pelningiausia. Jei matys paklausą, pasirūpins kad ją išnaudoti.
a99
IP: 7cca019 | 01/23 23:47 Atsakyti
BP "kabina makaronus". Kiekvienam sveiko proto žmogui turėtų būti aišku, kad iš elektromobilių įkrovimo stotelių naftos kompanijos, tokioms kaip BP, uždirbs daug kartų mažiau, nei kad dabar iš degalinių. Pirmiausia todėl, kad tos stotelės nėra naftos pramonės verslo dalis. Iš stotelių pirmiausiai uždirbs elektrinės, gaminančios elektrą, ir elektros tiekimo firmos, kurioms ko gero ir priklausys dauguma tų stotelių.
×

TOP naujienos