ESPN: D. Ricciardo gavo keturių komandų pasiūlymus

ESPN: D. Ricciardo gavo keturių komandų pasiūlymus
logo 2022 Rugpjūčio 05 d. 13:01, McLaren F1

Po to, kai atsarginis „Alpine“ lenktynininkas Oscaras Piastri atsisakė užimti išeinančiojo į „Aston Martin“ Fernando Alonso vietą, atsirado daug gandų dėl to, kad Oscaras jau pasirašė kontraktą su „McLaren“.

Numanoma, kad O. Piastri užims Danielio Ricciardo vietą, kurio rezultatai netenkina „McLaren“ vadovybės. Tačiau kartu amerikiečių leidinys ESPN tvirtina, jog D. Ricciardo tikrai pasiliks „Formulėje-1“ 2023 metais.

Žurnalistai praneša, kad Danielis per pastarąsias dvi savaites bendravo mažiausiai su keturių F-1 komandų atstovais. Su kokiomis ekipomis kalbėjosi australas, nepranešama, bet svarbiausias pretendentas į Ricciardo paslaugas šiuo metu yra „Alpine“.

Kartu ESPN praneša, kad D. Ricciardo sutartyje su „McLaren“ yra punktas, leidžiantis sportininkui be jokių kliūčių palikti komandą pirma laiko. Pasak australo, jis vis dar žada pakovoti dėl pasaulio čempiono titulo, tačiau su „McLaren“ jam nebus įmanoma to pasiekti vien dėl tos priežasties, kad komanda jau du sezonus konstruoja bolidą, kuris yra akivaizdžiai pritaikytas Lando Norriso pilotavimo stiliui ir labai netinka Danieliui.

Bet kokiu atveju, net jei Piastri perėjimas į „McLaren“ nepasitvirtins, D. Ricciardo vis tiek turės teisę vienasmeniškai pakeisti komandą šiam sezonui pasibaigus.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2023 sezono taškai: 249
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2023 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 33 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066