Europos dyzelinių automobilių rinka nenumaldomai smunka (5)

Europos dyzelinių automobilių rinka nenumaldomai smunka
logo Gegužės 25 d. 17:03, Pexels

Europos dyzelinių automobilių rinka 2015 metais pasiekė aukščiausią tašką – 48 proc., praėjus 30 metų po to, kai ji pirmą kartą pasiekė dviženklį procentų skaičių ir įėjo į visos Europos automobilių rinką. Visgi per dešimtmetį nuo piko 2015 metų skaičius nukris žemiau 10 % dėl skirtingų automobilių pasiūlos, tokios kaip  elektromobiliai bei hibridai.

Iki šio dešimtmečio pabaigos jis bus visiškai išnykęs iš daugelio rinkų, o jo dalis visame regione greičiausiai bus gerokai mažesnė nei 5%. Labiausiai produktyvus dyzelinių automobilių pardavimas nesiekė devynių milijonų vienetų (2007 m.), o 2004–2017 m. nuolat viršijo septynis milijonus.

Didelio masto elektrifikacijos atsiradimas dar labiau paspartino perėjimą nuo dyzelino (galiausiai ir benziną ištiko toks pat likimas).


Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
YZF
IP: 20135ae | 05/26 08:56 Atsakyti
Nu ir straipsnis :)))) Gera tokia komedija, lol. Kas juos raso? Devyniolikmetes studentes ziurkutes?
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 05/25 23:41 Atsakyti
Kad parduoda Diesel PHEV tai jau čia tipo ne dyzelis, o matyt patenka į hibrido kategoriją. Iškraipyta statistika, per prievartą kiša tuos elektromobilius, kai jau dabar yra šnekama, kad trūksta medžiagų iš ko baterijas gaminti. Dyzelis visur labai naudojamas, benzino perteklius degalinėse yra, todėl dyzelį bando uždusinti, bet dyzelis vistiek efektyviausias kuras kaip buvo taip ir yra, jis visą laiką bus ekonomiškesnis nei benzinas, o apie elektrą pagamintą deginant dujas ar anglis išvis nėr ko šnekėt, kai ji bus 100 procentų žalia, tada bus galima pasidomėti ir elektromobiliais, o ne dabar, kaip vyksta akių dūmimas.
saab
IP: 17bc3aa | 05/25 22:14 Atsakyti
tegul baigia kompensuot visokiais mechanizmais dyzelines furas ir ukininku technika, o ne privacius vartotojus durint kainu kelimu, tada greit pasimatys kad sankcijos (dyzelino ispirdolinimo prisidengiant ekologija) skirtos tik privatiems vartotojams. beje tie patys vokieciai ir susodino visa europa ant dyzelio adatos, susimokejo dyzelgeito baudas ir uzdaro bizni, o kas atsakys LT uz propaganda vairuot dyzeli kai tai vyko ir dyzeliu pardavimas turbut dukart lenke benzininius?
RBR
IP: 803121e | 05/25 18:00 Atsakyti
O kur elektromobiliu pardavimu skaiciai palyginimui? Kad matytusi koks tas likimas istiko😀
Benas
IP: ed84e4f | 05/25 17:28 Atsakyti
Pasakos pasakos ir dar kartą pasakos.
×

TOP naujienos