Extreme E. Čilėje surengtose kvalifikacinėse lenktynėse „Andretti“ ir „Sainz“ komandų pergalės

Extreme E. Čilėje surengtose kvalifikacinėse lenktynėse „Andretti“ ir „Sainz“ komandų pergalės
logo Rugsėjo 25 d. 00:07, Extreme E / Charly Lopez

Čilėje surengtose „Extreme E“ kvalifikacinėse lenktynėse pergales iškovojo „Andretti United“ ir „Acciona Sainz“ komandos.

Pirmuose važiavimuose netrūko nei gedimų, nei baudų.

Po starto dėl pirmos vietos užvirė kova tarp „Veloce“ ir „Xite“ komandų. Tuo tarpu čempionės titulą ginanti RXR atsidūrė ketvirtoje vietoje.

Jau pirmame rate net trys komandos klaidingai įveikė laiko matavimo vartus. Tarp jų minėtosios „Veloce“, „Xite“ ir RXR. Už tai joms buvo skirtos 10 sek. baudos.

Pasinaudojęs varžovų klaida į pirmąją vietą pakilo „Andretti United“ komandos lenktynininkas Timmy Hansenas. O antroje vietoje atsidūrė „Ganassi“ atstovas Kyle‘as Leducas.

Pirmojo rato nespėjus įveikti dėl gedimo trasoje sustojo „Veloce“ visureigis. O po kurio laiko daug pozicijų dėl pradurto rato prarado kurį laiką antras važiavęs K. Leducas iš „Ganassi“.

Lenktynėms neįpusėjus trasoje dėl lūžusios priekinės pakabos sustojo ir „Xite“ visureigis.

Problemų išvengusi „Andretti United“ komanda nugalėjo lenktynėse. O antroje vietoje finišavo teisėjų nubausta RXR komanda. Tuo tarpu „Ganassi“ paskutinė iš likusiųjų pasiekė finišą ir tenkinosi trečia vieta.

Antrose kvalifikacijos lenktynėse sėkmingai startavo Carlosas Sainzas, bet po kurio laiko jį aplenkė Sebastienas Loebas iš X44 komandos. Tačiau prancūzas varžovą aplenkė kliudydamas vieną iš laiko matavimo vartų vėliavų, tad jo ekipai buvo skirta 10 sek. bauda.

Sportininkams apsikeitus, Cristinai Gutierrez pavyko išsilaikyti priekyje ir finišuoti pirmai, bet pritaikius 10 sek. baudą, X44 atsidūrė trečioje vietoje. Tuo tarpu pergalė atiteko „Acciona Sainz“ komandos lenktynininkei Laiai Sanz. O į antrąją pakilo Klara Andersson ir Nasseras Al-Attiyah iš „ABT Cupra“ ekipos.

Sekmadienį vyksiantys pusfinalio važiavimai prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas