Extreme E. Grenlandijoje greičiausia X44, su problemomis susidūrė Rosbergo komanda (1)

Extreme E. Grenlandijoje greičiausia X44, su problemomis susidūrė Rosbergo komanda
logo Rugpjūčio 28 d. 17:53, Extreme E

Grenlandijoje surengtoje pirmoje „Extreme E“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo Lewiso Hamiltono X44 komanda ir jos sportininkai. Bet daugiausiai dėmesio sulaukė Nico Rosbergo ekipa, nuo kurios sėkmė nusisuko kelis kartus.

Pirmuose dvejuose etapuose triumfavęs Johanas Kristofferssonas bandė įveikti savo pirmąjį greitą ratą, bet jo vairuojamas visureigis sustojo trasoje dėl gedimo. Dėl tos pačios problemos sportininko automobilis buvo sustojęs kelis kartus, tad lenktynininkas prarado daug laiko.

Sėkmė N. Rosbergo komandos nelydėjo ir tada, kai prie visureigio vairo sėdo Molly Taylor. Pastaroji įveikdama greitąjį ratą apsivertė, bet nepaisant to, sugebėjo pasiekti finišą.

Minėtasis duetas bandė pagerinti iki tol geriausią rezultatą užfiksavusios „Abt Cupra“ komandos ir jos lenktynininkų Juttos Kleinschmidt bei Mattiaso Ekstromo užfiksuotą rezultatą.

Pastarąjį pavyko pagerinti vėliau trasoje pasirodžiusiems „Ganassi“ sportininkams Sarai Price ir Kyle‘ui LeDucui, kurio vos neištiko M. Taylor likimas. Bet sportininkui pavyko suvaldyti automobilį ir išvengti avarijos. Tačiau „Ganassi“ komandai buvo skirta 10 sek. bauda už tai, jog vienas iš jos sportininkų kliudė laika matavimo vartų vėliavą. Ją pritaikius, „Ganassi“ atsidūrė už „Abt“ ekipos.

Geriausią rezultatą pirmoje kvalifikacijoje užfiksavo varžovus greičiu pranokę X44 komandos sportininkai Cristina Gutierrez ir Sebastienas Loebas.

Labiausiai pirmoje kvalifikacijoje nepasisekė Jensono Buttono komandai JBXE. Dėl elektronikos gedimo ekipos automobilis sustojo trasoje, o vėliau lūžo visureigio pakaba, tad sportininkams nepavyko pasiekti finišo.

Pirmos kvalifikacijos rezultatai:

  1. Team X44 13:45.235
  2. Abt Cupra +3.712
  3. Chip Ganassi Racing +6.396
  4. Veloce Racing +34.201
  5. Xite Energy Racing +51.742
  6. Acciona Sanz +55.645
  7. Andretti United +1:29.950
  8. Rosberg X Racing +1:44.403
  9. JBXE +1 ratas

Komentarai (1)
ashlbamadas is afnagnistano
IP: 1353dd0 | 08/28 18:13 Atsakyti
sitos "lenktynes" skirtos agaui pagerbti ?
kokia auditorija ?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas