Extreme E. Grenlandijoje surengtoje antroje kvalifikacijoje greičiausia Rosbergo komanda (1)

Extreme E. Grenlandijoje surengtoje antroje kvalifikacijoje greičiausia Rosbergo komanda
logo Rugpjūčio 28 d. 22:14, Extreme E

Šiandien Grenlandijoje surengtoje antroje „Extreme E“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo Nico Rosbergo komanda. Bet susumavus abiejų važiavimų rezultatus pirmoje vietoje išliko Lewiso Hamiltono X44 ekipa.

Antruose važiavimuose daugeliui komandų geriau pasirodyti sutrukdė technikos gedimai.

Pirmoji trasoje pasirodė „Veloce Racing“ ekipa. Jos visureigį vairavęs Stephane‘as Sarrazinas vos kirtęs pirmuosius laiko matavimo vartus susidÅ«rė su technikos gedimu - sugedo vairo stiprintuvas. Su sugedusiu automobiliu lėčiau nei norėtasi vieną ratą teko įveikti ir prancÅ«zo komandos draugei Emmai Gilmour. Bet problema po vieną nevaikšto. Tad komandai dar buvo skirta 7 sek. bauda už tai, jog praleido vienus laiko matavimo vartus.

Vėliau trasoje pasirodžiusi Jensono Buttono komanda JBXE taip pat neišvengė problemų. Kevinui Hansenui įveikus savo greitąjį ratą ir privažiavus prie vietos, kur sportininkai apsikeičia vietomis, visureigis, dingus elektros energijai, netikėtai sustojo. Komanda vėliau tęsė pasirodymą, bet prarado apie 30 sek.

Trečioji į trasą išvažiavusi „Xite Energy Racing“ komanda taip pat neišvengė gedimo, dėl kurio Oliverio Bennetto vairuojamas visureigis sustojo trasoje.

Gerai pirmoje kvalifikacijoje pasirodžiusi „Abt Cupra“ ekipa neišvengė problemų antruose važiavimuose. Tik priešingai nei varžovus, „Abt“ komandą sustabdė agresyvus Mattiaso Ekstromo vairavimo stilius. Švedui pasiekus pilotų apsikeitimo vietą, vienas galinis ratas buvo pradurtas, o kito rato ratlankis buvo sulankstytas. Tad Jutta Kleinschmidt taip ir neišvažiavo į trasą.

Agresyvus vairavimo stilius koją pakišo ir „Ganassi“ komandai. Ä® trasą išvažiavęs Kyle‘as LeDucas taip ir neįveikė greitojo rato, nes sulaužė galinę visureigio pakabą.

Vėliau trasoje pasirodę X44 sportininkai nekartojo varžovų klaidų. Sėkmingai greituosius ratus įveikę Sebastienas Loebas ir Cristina Gutierrez pakilo į pirmąją vietą. Vėliau juos greičiu pranoko tik minėtoji N. Rosbergo komanda. Pastaroji, buvusi greičiausia antroje kvalifikacijoje, susumavus abiejų važiavimų rezultatus pakilo į trečią vietą ir nusileido tik X44 ir „Abt“ ekipoms.

Rytoj komandos dalyvaus pusfinalio bei finalo lenktynėse.

Antros kvalifikacijos rezultatai:

1. ROSBERG X RACING 14:26.647

2. X44 +10.951

3. ANDRETTI UNITED +14.917

4. JBXE +15.455

5. ACCIONA | SAINZ +30.377

6. VELOCE RACING +1:56.163

7. ABT CUPRA +1 ratas

8. XITE ENERGY RACING +2 ratai

9. GANASSI RACING +2 ratai


Komentarai (1)
egis01
IP: b356cb1 | 08/28 23:24 Atsakyti
galetu kazkokia lentele buti su rezultatais, nes sunku suprasti. atrodo, kad niko komanda kovoja pries ham komanda.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas