Extreme E. N. Rosbergo komanda čempionės titulą gins su pakitusia pilotų pora

logo 2022 Vasario 05 d. 15:06, Extreme E

Pernai „Extreme E“ čempionate triumfavusi Nico Rosbergo RXR komanda, antrąjį sezoną pradės su pakitusia sportininkų pora.

Praėjusiais metais RXR ekipa su Johanu Kristoffersonu ir Molly Taylor čempionų titulus iškovojo tik paskutiniame sezono etape, pergalių skaičiumi pranokę Lewiso Hamiltono X44 ekipą.

Šiemet N. Rosbergo komanda bandys apginti čempionės titulą. Ekipa pratęsė sutartį su daugkartiniu ralio kroso čempionu J. Kristoffersonu, tuo tarpu M. Taylor į komandą negrįš. Ją pakeis Mikaela Ahlin-Kottulinsky. Tad RXR ekipai šiemet atstovaus švedų pora.

Pirmame sezone M. Ahlin-Kottulinsky atstovavo Jensono Buttono JBXE komandai. Sportininkė jos garbę gynė kartu su minėtu J. Buttonu, o vėliau su Kevinu Hansenu. Kelis kartus užlipusi ant apdovanojimų pakylos, sportininkė su komanda bendroje įskaitoje iškovojo trečią vietą.

M. Ahlin-Kottulinsky lenktynininkės karjerą pradėjo ralio kroso varžybose. Vėliau perėjo į žiedines lenktynes ir 2014 m. iškovojo pergalę Vokietijos „Scirocco R“ taurės varžybose. Dar po keturių metų švedė tapo pirmąją moterimi, nugalėjusia Skandinavijos STCC čempionate. Pernai tame pačiame čempionate ji liko antra.

2019 m. M. Ahlin-Kottulinsky tapo „Extreme E“ ir padangų gamintojo „Continental“ bandytoja. O praėjusiais metais, gindama JBXE komandos garbę, „Extreme E“ sezoną baigė trečioje vietoje.