Extreme E. Pirmą kartą Čilėje surengtoje kvalifikacijoje greičiausia RXR

Extreme E. Pirmą kartą Čilėje surengtoje kvalifikacijoje greičiausia RXR
logo Rugsėjo 24 d. 18:06, Extreme E / Sam Bagnall

Pirmą kartą Čilėje surengtoje „Extreme E“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo antrojo čempionės titulo iš eilės siekianti Nico Rosbergo RXR komanda.

Dar prieš kvalifikacinius važiavimus buvo paskelbta, kad šį savaitgalį ABT komandoje Klara Andersson pakeis treniruotėje traumą patyrusią Juttą Kleinschmidt.

Pirmoji trasoje pasirodė „McLaren“ komanda ir kurį laiką pirmavo kvalifikacijoje. Antroji startavusi „Xite“ nesugebėjo pagerinti varžovų rezultato, atsilikusi beveik 5 sek.

Vėliau trasoje pasirodė praėjusių metų čempionė RXR komanda ir kaip buvo galima tikėtis, užfiksavo geriausią rezultatą, iki tol pirmavusią „McLaren“ ekipą pranokusi beveik 11 sek.

Kvalifikacijoje sėkmė nelydėjo „Andretti United“ komandos. Trasą įveikus abiem jos atstovams, ekipa buvo ketvirtoje vietoje. Atsilikusi 20 sek. nuo lyderių, komanda gavo 46 sek. baudą už apsikeitimo zonoje viršytą greitį. Komanda trasoje taip pat susidūrė su technikos gedimu - iškilo bėdų su vairo stiprintuvu.

Šešta trasoje pasirodžiusi „Ganassi“ komanda pakilo į antrą vietą. Amerikiečių ekipa beveik 10 sek. atsiliko nuo RXR ir vos sekunde aplenkė „McLaren“, kuri iki tol buvo antroje vietoje.

Baudos pirmoje kvalifikacijoje neišvengė ir septinta trasoje pasirodžiusi Jensono Buttono JBXE komanda, kuri buvo nubausta 5 sek. bauda už tai, jog praleido vienus laiko matavimo vartus. Neišvengusi ir techninio gedimo, komanda buvo lėčiausia tarp tuo metu rezultatus jau užfiksavusių dalyvių.

Viena iš paskutinių trasoje pasirodžiusi Lewiso Hamiltono komanda užfiksavo antrą rezultatą, nuo lyderių atsilikusi beveik 6 sek. Atsilikimas galėjo būti keliomis sekundėmis mažesnis, jei ne Cristinos Gutierrez padaryta klaida įveikiant pirmąjį greitą ratą.

Paskutinė trasoje pasirodė treniruotėse buvusi greičiausia „Acciona Sainz“ komanda. Įveikusi savo greitąjį ratą, Laia Sanz nuo geriausio rezultato atsiliko beveik 2 sek. Komandos problemos prasidėjo prie automobilio vairo sėdus Carlosui Sainzui. Ispanas per anksti pajudėjo iš sportininkų apsikeitimo vietos ir taip uždirbo ekipai 15 sek. baudą. Kirtus finišo liniją, C. Sainzo komanda buvo septinta, bet pritaikius baudą prarado vieną poziciją ir pirmą kvalifikaciją baigė aštunta.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas