Extreme E. Pusfinalio važiavimuose - X44 ir „Ganassi“ komandų pergalės

logo 2022 Vasario 20 d. 12:50, Extreme E / Carl Bingham

Šiandien Saudo Arabijoje surengtuose „Extreme E“ pusfinalio važiavimuose pergales iškovojo ir į finalą pateko Lewiso Hamiltono X44 bei „Ganassi“ komandos.

Pirmojo pusfinalio važiavimų pradžia X44 ekipai susiklostė nesėkmingai. Cristina Gutierrez atsidūrė paskutinėje vietoje. Tuo tarpu Nico Rosbergo komandos RXR sportininkas Johanas Kristofferssonas sėkmingai startavo ir atsidūręs priekyje stengėsi įgyti kuo didesnę persvarą prieš varžovus.

Prieš sportininkų apsikeitimo zoną, C. Gutierrez pavyko aplenkti Tamarą Molinaro iš „XITE Energy“ komandos ir pakilti į antrą vietą.

Po lenktynininkų apsikeitimo, RXR išliko lydere. Bet trasoje suklydus  Mikaelai Ahlin-Kottulinsky, į priekį įsiveržė X44 atstovas Sebastienas Loebas, kuris ir nugalėjo.

Minėtoji M. Ahlin-Kottulinsky taip pat prarado poziciją „XITE Energy“ sportininkui Oli Bennettui. Pastarasis nors ir finišavo antras, buvo nubaustas už tai, jog netinkamai pravažiavo laiko matavimo vartus, tad pritaikius baudą, į pusfinalį pateko RXR komanda.

Antrose pusfinalio lenktynėse nesunkiai nugalėjo „Ganassi“ komanda, artimiausius varžovus aplenkusi beveik 7 sek.

Dėl dar vienos vietos finale vyko atkakli komanda tarp „Acciona Sainz“ ir „Andretti United“ komandų. Bet Timmy Hansenas, atkakliai kovodamas su Carlosu Sainzu, trasoje apsivertė ir baigė savo pasirodymą nepasiekęs finišo.

Atkakli kova dėl patekimo į finalą vyko ir „Pašėlusiose lenktynėse“, kuriose ilgą laiką pirmavusi Jensono Buttono JBXE komanda paskutiniame rate prarado dvi pozicijas. O Molly Taylor paskutiniuose kilometruose įveikęs Tanneris Foustas padovanojo „McLaren“ komandai pirmąją pergalę ir vietą finale.

Pirmojo šių metų „Extreme E“ etapo finalinių lenktynių transliacija prasidės 14:00 val. Lietuvos laiku.