Extreme E. Sardinijoje surengtoje kvalifikacijoje stipriausia N. Rosbergo komanda

Extreme E. Sardinijoje surengtoje kvalifikacijoje stipriausia N. Rosbergo komanda
logo Liepos 06 d. 20:01, Extreme E / Andrew Ferraro

Šiandien Sardinijoje, Italijoje, surengtuose „Extreme E“ kvalifikaciniuose važiavimuose stipriausia buvo čempionės titulą ginanti Nico Rosbergo RXR komanda.

Švedų duetas Johanas Kristofferssonas ir Mikaela Ahlin-Kottulinksy užfiksavo geriausią rezultatą pirmoje kvalifikacijos dalyje.

Daugiau nei 10 sek. nuo RXR atsiliko „Acciona Sainz“ komanda. O dar sekunde lėtesnė buvo „Andretti United“ ekipa.

Pirmieji kvalifikaciniai važiavimai nesėkmingai susiklostė Lewiso Hamiltono X44 komandai. Kai Sebastienas Loebas bandė įveikti greitąjį ratą, nusimontavo galinė padanga, kuri plyšusi apgadino galinę visureigio dalį. Sportininkų apsikeitimo zonoje komanda pakeitė ratą, o Cristina Gutierrez įveikė savo greitąjį ratą. Nors komanda ir prarado daug laiko, jai pavyko užfiksuoti septintą rezultatą.

Nesisekė ir kitoms komandoms. „McLaren“ ir „Ganassi“ ekipos susidÅ«rė su technikos gedimu. O „Veloce“ komandai trasoje lūžo priekinė automobilio pakaba.

Pirmose kvalifikacinėse lenktynėse pergalę be didesnio vargo ir rimtesnio varžovų pasipriešinimo taip pat iškovojo RXR komanda. Tuo tarpu antroje vietoje likusi X44 ekipa sulaukė teisėjų dėmesio.

C. Gutierrez po starto atsidÅ«rė paskutinėje vietoje, bet vėliau prie automobilio vairo sėdus S. Loebui, prancÅ«zas ėmė artėti prie varžovų. Trasoje sustojus „Ganassi“ komandos visureigiui, buvo mojuojamos geltonos vėliavos. BÅ«tent toje vietoje S. Loebas aplenkė vieną iš varžovų. PrancÅ«zas sugebėjo finišuoti antras, o teisėjai paskelbė, kad sportininkas taisyklių nepažeidė. Tiesa, vėliau pranešÄ—, kad dar kartą analizuos S. Loebo veiksmus trasoje. Tad X44 gali prarasti iškovotą antrą vietą.

Antrose kvalifikacijos lenktynėse pergalę iškovojo „Acciona Sainz“. O antroje vietoje finišavusi „Veloce“ komanda, kaip ir X44 ekipa, susilaukė teisėjų dėmesio. Komandos lenktynininkas sportininkų apsikeitimo zonoje aplenkė „McLaren“ automobilį. Tad „Veloce“ ekipa greičiausiai bus nubausta už greičio viršijimą. O „McLaren“ komandai tokiu atveju atiteks antroji vieta.

Susumavus šiandien iškovotus taškus, rytoj vyksiančiame pirmame pusfinalyje startuos RXR, „Andretti“ ir „Xite“ komandos. Tuo tarpu antrame pusfinalyje startuos Dakaro ralio žvaigždynas: Carlosas Sainzas, Nasseras Al-Attiyah ir S. Loebas. O „PašÄ—lusiose lenktynėse“ dėl kelialapio į finalą varžysis Jensono Buttono JBXE, „McLaren“, „Ganassi“ ir „Veloce“ komandos.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos