Extreme E. Urugvajuje paaiškėjo finalo dalyviai

Extreme E. Urugvajuje paaiškėjo finalo dalyviai
logo 2022 Lapkričio 27 d. 16:42, Extreme E / Colin McMaster

Šiandien Urugvajuje po dramatiškų lenktynių paaiškėjo finalinių „Extreme E“ varžybų dalyviai. Tiek čempionate pirmaujanti RXR, tiek dėl titulo kovojusi „Acciona Sainz“ nepateko į finalą. Tuo tarpu „Pašėlusiose“ varžybose nugalėjusi X44 išsaugojo viltis tapti čempione.

Pirmose pusfinalio lenktynėse po starto į priekį įsiveržė „ABT Cupra“ komanda, su Klara Andersson už automobilio vairo. Tuo tarpu Sara Price iš „Ganassi“ komandos po kontakto su varžove Molly Taylor apsisuko trasoje.

S. Price sugebėjo pavyti varžovę ir ją aplenkti, bet tai darydama kliudė laiko vartų vėliavą ir už tai gavo laiko baudą.

Po sportininkų apsikeitimo Nasseras Al-Attiyah į trasą grįžo trečias, nors prieš tai jo komandos draugė K. Andersson pirmavo. Tuo tarpu nauju lyderiu tapo čempionato naujokas RJ Andersonas iš „Ganassi“. Tiesa, čempionato naujokas lyderio pozicija džiaugėsi neilgai. Jį aplenkė ir į pirmą vietą pakilo „Veloce“ sportininkas Kevinas Hansenas.

K. Hansenas nugalėjo pusfinalio lenktynėse ir užsitikrino vietą finale. Tuo tarpu be durų vairuotojo pusėje antras finišavęs RJ Andersonas po pritaikytos laiko baudos nukrito į trečią vietą ir baigė pasirodymą. Taip į finalą pateko N. Al-Attiyah.

Antras pusfinalio lenktynes geriausiai pradėjo „Andretti United“ komanda su Catie Munnings už automobilio vairo. Tuo tarpu Laia Sainz kovodama su „McLaren“ lenktynininke Emma Gilmour apsivertė trasoje, bet tęsė pasirodymą.

Po sportininkų apsikeitimo lyderio poziciją išsaugojo „Andretti United“ lenktynininkas Timmy Hansenas. Švedas sėkmingai finišavo pirmas ir užsitikrino vietą finale.

Į finalą pateko ir „McLaren“ komanda po to, kai pusfinalyje antrą vietą iškovojo Tanneris Foustas. Tuo tarpu Carlosui Sainzui nepavyko pavyti ir aplenkti varžovų. Tad finišavus trečioje vietoje ispano ir L. Sanz kova dėl čempionų titulų baigėsi.

„Pašėlusiose“ lenktynėse po starto į priekį įsiveržė Cristina Gutierrez iš X44 komandos. Tuo tarpu Mikaela Ahlin-Kottulinsky po kontakto su varžovėmis apgadino automobilį ir palaidojo viltis pateikti į finalą, taip baigdama pasirodymą paskutiniame šių metų sezono etape. Toks pat likimas ištiko ir JBXE ekipos lenktynininkę Heddą Hosas.

Sportininkams apsikeitus į priekį trumpam įsiveržė „Xite“ atstovas ir čempionato naujokas E. Compancas, bet jį greitai aplenkė Sebastienas Loebas.

Prancūzas finišo liniją kirto pirmas ir pateko į finalą. Komandai dar prieš lenktynes buvo skirta 5 sek. bauda už taisyklių pažeidimą, kurį padarė vakar prieš kvalifikaciją. Bet S. Loebo persvara prieš artimiausią varžovą, antroje vietoje finišavusį E. Compancą, buvo pakankamai didelė, todėl galutinio rezultato bauda nepakeitė. Tad X44, vienintelė iš čempionato lyderių, pateko į finalą ir išsaugojo viltis tapti čempione.

Paskutinės šių metų „Extreme E“ lenktynės Urugvajuje prasidės šiandien 18:00 val. Lietuvos laiku.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas