Extreme E. Urugvajuje po teisėjų sprendimo čempione tapo L. Hamiltono komanda

Extreme E. Urugvajuje po teisėjų sprendimo čempione tapo L. Hamiltono komanda
logo 2022 Lapkričio 27 d. 20:04, Extreme E / Charly Lopez

Teisėjams nubaudus „Andretti United“ komandą už taisyklių pažeidimą, trečioje vietoje Urugvajuje surengtose finalinėse „Extreme E“ lenktynėse finišavusi Lewiso Hamiltono X44 ekipa tapo čempione. Tuo tarpu pernai triumfavusi RXR, po nesėkmingo pasirodymo nepatekusi į finalą, sezoną baigė antra.

Paskutinėse sezono lenktynėse po starto į priekį įsiveržė Nasseras Al-Altiyah iš „ABT Cupra“, pirmame posūkyje aplenkęs Sebastieną Loebą. Pastarasis vėliau prarado dar dvi pozicijas Tanneriui Foustui ir Timmy Hansenui.

Sportininkams apsikeitus, lyderio pozicijoje išsilaikė „ABT Cupra“ komanda su Klara Andersson už automobilio vairo. Tuo tarpu S. Loebą pakeitusi Cristina Gutierrez bandė pasivyti lyderius.

Lenktynėse taip niekas ir neprilygo „ABT Cupra“ komandai, kuri su N. Al-Attiyah ir K. Andersson iškovojo pirmąją pergalę sezone.

Antroje vietoje finišo liniją kirto „McLaren“ komanda. O trečioji po teisėjų sprendimo atiteko X44 ekipai.

C. Gutierrez paskutiniame rate važiavo ketvirta. X44 komandai reikėjo finišuoti mažiausiai trečioje vietoje, kad aplenktų Nico Rosbergo RXR komandą ir taptu čempione.

Varžyboms artėjant prie pabaigos, 7 sek. bauda buvo skirta „Andretti United“ komandai už taisyklių pažeidimą sportininkų apsikeitimo zonoje.

Nors Catie Munnings finišo liniją kirto trečia, pritaikius 7 sek. baudą, į trečią vietą pakilo C. Gutierrez ir taip kartu su S. Loebu pirmą kartą tapo „Extreme E“ čempionais.

Teisėjų nubausta „Andretti United“ liko ketvirtoje vietoje, o paskutinė, penkta, varžybas baigė „Veloce“ komanda.

Iki šio etapo čempionate pirmavusi RXR komanda nepateko į finalines lenktynes, o X44 ekipai iškovojus prizinę vietą, N. Rosbergo komanda sezoną baigė antroje vietoje, nuo varžovų atsilikusi 2 taškais.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas