Extreme E. Urugvajuje surengtose kvalifikacinėse lenktynėse „Andretti United“ ir „ABT Cupra“ pergalės

Extreme E. Urugvajuje surengtose kvalifikacinėse lenktynėse „Andretti United“ ir „ABT Cupra“ pergalės
logo 2022 Lapkričio 26 d. 20:30, Extreme E / Charly Lopez

Urugvajuje surengtose „Extreme E“ kvalifikacinėse lenktynėse pergales iškovojo „Andretti United“ ir „ABT Cupra“ komandos. Tiesa, pastaroji gali sulaukti baudos iš teisėjų už sukeltą avariją.

Pirmose kvalifikacijos lenktynėse geriausiai startavo „Acciona Sainz“, tuo tarpu „Xite“ neišvengė suktuko, o X44 ekipa dar neįveikus pirmojo rato atsidūrė paskutinėje, penktoje vietoje.

Prieš sportininkų apsikeitimą, Timmy Hansenas iš „Andretti United“ aplenkė Carlosą Sainzą ir tapo lenktynių lyderiu.

Po apsikeitimų, Catie Munnings grįžo į trasą pirmoje vietoje, bet „Andretti United“ sulaukė teisėjų dėmesio dėl taisyklių pažeidimo apsikeitimo zonoje ir už tai gavo 5 sek. baudą. Nepaisant to, C. Munnings finišavo pirma, o kadangi antroje vietoje likusią Laią Sainz aplenkė 8 sek., išsaugojo iškovotą pergalę.

Trečioji vieta atiteko „Ganassi“ komandai, o ketvirtoje vietoje finišavo paskutiniame rate „Xite“ ekipą aplenkusi X44 ekipa, kuri po avarijos kvalifikacijoje, lenktynėse turėjo naudoti atsarginį čempionato automobilį.

Antras kvalifikacijos lenktynes sėkmingai pradėjo „ABT Cupra“ su Nasseru Al-Attiyah priešakyje. Bet jis lyderio pozicija džiaugėsi neilgai, nes jį aplenkė ir lyderiu tapo čempionate pirmaujantis Johanas Kristofferssonas iš RXR. Du sportininkai vėliau neišvengė kontakto, po kurio švedas nukrito į ketvirtą vietą, o pasinaudojęs situacija, lyderiu tapo „Veloce“ atstovas Kevinas Hansenas.

Po sportininkų apsikeitimo, Molly Taylor į trasą grįžo pirmoje vietoje, bet ją vėliau aplenkė ir lydere tapo Klara Andersson iš „ABT Cupra“ komandos. Švedei pavyko padidinti persvarą prieš varžovę ir iškovoti pergalę. Tuo tarpu M. Taylor finišo liniją kirto antra. O trečioje liko Hedda Hosas, kuri pirmuose kvalifikaciniuose važiavimuose apsivertė.

Kurį laiką pirmavusi RXR komanda po sportininkų apsikeitimo taip ir negrįžo į trasą, tad liko paskutinėje vietoje.

Pusfinalio važiavimai rytoj Urugvajuje prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas