F-1 grandai kalba apie Eddie (34)

F-1 grandai kalba apie Eddie
logo 2003 Sausio 24 d. 17:50,
Vakar, buvęs „Jordan”, „Ferrari“ ir „Jaguar“ pilotas E.Irvine’as pranešė apie savo pasitraukimą iš „Formulės-1“. Daugelis jo kolegų, varžovų ir kitų F-1 pasaulio atstovų apgailestavo, jog Eddie padėjo savo šalmą ant lentynos.
Eddie Jordanas, komandos, kurioje Irvine’as debiutavo „Formulėje-1”, vadovas teigė: „Eddie pasitraukimas iš „Formulės-1“ yra liūdna naujiena. Jis pradėjo savo karjerą „Jordan“ ekipoje ir debiutinėse lenktynėse pelnė pirmąjį tašką. Lenktyniaujant „Jordan”, „Ferrari“ ir „Jaguar’ išryškėjo jo ypatingas stilius ir charakteris. Įvairiapusiško ir sumanaus Eddie buvimas „Formulėje-1“ praturtino ją.”
Buvęs komandos draugas Michaelis Schumacheris irgi mano, jog F-1 prarado dalelę savęs: „Kai mes kartu su Eddie lenktyniavome „Ferrari”, pakankamai gerai sutardavome. Su juo buvo išties linksma, nors mes ir esame visiškai skirtingi žmonės. Manau, kad ne tik man truks jo – kartu su Eddie F-1 praras dalelę žavesio.”
“Renault“ vadovas Flavio Briatore teigė, kad Irvine’as buvo vienu iš senesnės kartos lenktynininkų, kuris kietai važiavo ir taip pat elgėsi už trasos ribų, besilinksmindamas. Tie, kurie jį pažinojo, arba mėgo airį, arba nekentė jo.
“Formulei-1“ reikia asmenybių. Publika nemėgsta robotų. Jei aš pamatyčiau vieną iš jaunų vaikinų be lenktynininko kostiumo, aš neatpažinčiau jo. Reikalingos asmenybės. Reikalingas Montoya, reikalingas Villeneuve’as,“ – kalbėjo Flavio.
Savo nuomonę taip pat pareiškė Allanas McNishas: „Pažįstu Eddie nuo 1987-ųjų metų, kai pradėjau lenktyniauti. Galiu užtikrinti, kad dabar lenktynininkų paradai bus daug nuobodesni, nei iki šiol.”
Beje, pats Eddie pareiškė, kad nesiruošia lenktyniauti niekur kitur, nes „Formulė-1“ jam buvo svarbiausia: „Jei čia man nėra vietos, nenoriu dalyvauti ir niekur kitur.”

Komentarai (34)
shumaz2003
| 02/02 08:40 Atsakyti
Jei jau pasitrauke vadinas buvo geresniu pilotu ir didesniu pinigu tik taip butu galima paaiskint toki atsitikima
Diabloz
| 01/30 18:38 Atsakyti
Jagaras> tai tu dabar nebeziuresi F-1 nes Eddie paliko F-1? Manau, kad nors ir bus gaila, kad Eddie nelenktiniaus, taciau F-1 bus visada idomu paziureti. Ipatingai sis ateinantis sezonas kuris mums zada dideliu permainu ir puikiu lenktyniu. Galesim pamatyti pilotu sugebejimus po F-1 taisykliu pakeitimo. Zada buti idomus sezonas.
Jacques
| 01/27 21:06 Atsakyti
Gincius> kodel tu manai,kad Edziui niekas nesiule kontrakto,gal pasibrangino jis?
AF1
| 01/27 17:54 Atsakyti
Giuseppe> na, naujiena neskambetu, jei vadintusi : "...grandai ir McNishas kalba..." :)
nToshka
| 01/27 14:36 Atsakyti
man irgi gaila. juk butent tokie vyrukai yra issigelbejimas asnudusiai formulei..
joora
| 01/27 12:45 Atsakyti
Susitikus A.Pizzonia,gal ir nezinotum, kas jis toks, bet neatpazinti Eddzio! Na duoda Flavio!
Gokas
| 01/27 11:02 Atsakyti
danas tas edis kodel jis traukesi
Gincius
| 01/27 11:00 Atsakyti
Taigi patys kalti kad prarado Eddi,niekas nepasirašė su juo ateinančiam sezonui,ką jam beliko daryti.
moderator PauliusMS
| 01/27 07:43 Atsakyti
Teisybe chebra sako... Ex, bet dar tikiu Eddie isvysti (kad ir nuo sezono vidurio)
kazkas_
| 01/26 18:56 Atsakyti
nieko, ismes is bolidu visas elektronikas, su kuriom kiekvienas piniguotis vaziuoti moka, ir vel formulej atsiras Edziui vietos...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas