F-1 lenktynės Kinijoje kitąmet greičiausiai neįvyks

F-1 lenktynės Kinijoje kitąmet greičiausiai neįvyks
logo Lapkričio 22 d. 20:01, Pirelli

„Formulė-1“ ketina atšaukti kitais metais turėjusias įvykti Kinijos GP lenktynes dėl šalyje vis dar galiojančios nulinės Covid politikos.

Varžybas buvo planuojama surengti kitų metų balandžio 16 dieną, bet „BBC Sport“ skelbia, kad čempionato atstovai turėtų artimiausiomis dienomis pranešti, kad lenktynės vis dėlto neįvyks.

2023 m. suplanuotos lenktynės Kinijoje turėjo būti pirmosios šalyje nuo 2019 m. Pastaruosius kelis metus jos neįvyko dėl Covid-19 pandemijos.

Šiuo metu Kinijoje galiojančiose taisyklėse nustatyta, kad asmuo, kurio testas dėl Covid-19 yra teigiamas, turi praleisti penkias dienas izoliavimo centre ir tris dienas būti izoliuotas namuose.

Pasak „BBC Sport“, F-1 personalui nebus taikomos karantino taisyklių išimtys, todėl sporto atstovai nenori rizikuoti. Teigiama, kad F-1 vadovai neplanuoja pakeisti Kinijos GP kitomis lenktynėmis.

Tokiu atveju lenktynių skaičius kitų metų tvarkaraštyje sumažėtų iki 23 lenktynių.

Atšaukus lenktynes Kinijoje, tvarkaraštyje atsirastų milžiniška keturių savaičių spraga tarp etapų Australijoje ir Azerbaidžane. Teigiama, kad F-1 vadovas Stefano Domenicali kalbasi su Azerbaidžano GP organizatoriais dėl lenktynių datos keitimo.

Praėjusiais metais Kinijos GP organizatoriai pratęsė sutartį su F-1, kuri galioja iki 2025 m.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos