F-1 neigia, kad bus atšauktos lenktynės miesto trasose (5)

F-1 neigia, kad bus atšauktos lenktynės miesto trasose
logo Sausio 17 d. 12:02, Pirelli

„Formulės-1“ atstovai neigia, kad šiemet bus atšauktos lenktynės, kurios turėtų vykti miesto trasose.

Šią savaitę užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, jog pirmoje metų pusėje turinčios įvykti lenktynės Monake, Azerbaidžane bei Kanadoje bus atšauktos. Teigiama, kad tokį sprendimą ketinama priimti dėl nežinios kiek ilgai dar tęsis pandemija.

Tam, kad tinkamai pasiruošti lenktynėms, organizatoriams, kurių varžybos vyksta miesto tipo trasose, reikia mažiausiai mėnesio laiko. Tačiau organizatoriai netrykšta noru imtis darbų ir pradėti ruošti lenktynėms, kurios galbūt net neįvyks dėl besitęsiančios pandemijos.

Užsienio žiniasklaidoje teigiama, kad varžybos, kurios pagal paskelbtą tvarkaraštį turėtų įvykti gegužės 23 d. (Monako GP), birželio 6 d. (Azerbaidžano GP) ir birželio 13 d. (Kanados GP) bus atšauktos antrus metus iš eilės. Manoma, kad oficialiai apie tai turėtų būti paskelbta kitą mėnesį.

„Kanadoje žmonėms, atvykstantiems iš kitų šalių, galioja labai griežtos taisyklės. Monrealio trasoje, kaip ir Monake bei Baku, pasiruošimo darbai turi prasidėti anksti. Pernai Kanados GP lenktynės buvo atšauktos balandžio mėnesį“, - teigiama pranešimuose.

Manoma, kad atšauktas lenktynes gali pakeisti tie patys trys etapai, kurie buvo surengti pernai - lenktynės gali būti surengtos Turkijoje, Mugelle bei Niurburgringe.

Reaguodama į užsienio žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus, F-1 suskubo paneigti, jog varžybos, kurias planuojama surengti miesto trasose, bus atšauktos.

„Mes jau paskelbėme atnaujintą šių metų F-1 tvarkaraštį. Jame nėra jokių kitų pokyčių. Pranešimai, jog šiemet nebus surengtos lenktynės miesto trasose yra klaidingi“, - teigiama F-1 pranešime.


Komentarai (5)
Norge logo rėmėjas
IP: 8ab7543 | 01/18 21:25 Atsakyti
Klepsidra
IP: 06d2f5b | 01/18 10:39 Atsakyti
Panasu, kad Vietnamas gali is vis niekada neivykti ir nuolatos buti pakeistas Portimao
a99
IP: 7cca019 | 01/18 01:30 Atsakyti
Akivaizdu, kad miesto trasos bus atšauktos. Nesuprantu kodėl F-1 bando tą neigti. Tvarkaraštis buvo sudarinėjamas darant prielaidą, kad per kelis mėnesius visi bus paskiepyti ir pandemija baigsis, bet dabar, kai tapo akivaizdu, kad greito vakcinavimo planas žlugo, žlugo ir šansai rengti lenktynes miestų gatvėse bent iki rudens.
Get
IP: f5d8a5e | 01/17 15:30 Atsakyti
Super. Visos trys isvardintos trasos tegu keicia. Tinka :)
ddt
IP: 21ec4ad | 01/17 13:25 Atsakyti
Taip, tai suprantu arba Turkija yra trasos pavadinimas, arba Mugello ir Nurburgring yra valstybės, kuriose gyvena daug siraglių :) Atjaunintas tvarkaraštis čia yra irgi visai įdomus atvejis. Nu bet ko aš čia kabinėjuosi? :))
×

TOP naujienos