F-1 pilotai dvejopai vertina Zandvoorto trasą (4)

F-1 pilotai dvejopai vertina Zandvoorto trasą
logo 2019 Gegužės 14 d. 21:15, Renault Sport

F-1 pilotai džiaugiasi, kad kitais metais turės galimybę išbandyti jėgas Zandvoorto trasoje su „Formulės-1“ bolidais, bet abejoja, jog sirgaliai ten pamatys daug lenkimų ir įdomias lenktynes.

„Renault“ pilotas Nico Hulkenbergas, praeityje dalyvavęs žemesnių klasių lenktynėse Zandvoorte, mano, kad F-1 dalyviai turėtų ten smagiai praleisti laiką.

„Praeityje „paddocke“ tilpdavo tik vienas komandos namas ant ratų. Ä®domu kam šÄ¯ kartą atiteks ta vienintelė vieta“, - juokavo vokietis.

„Man labai patiko lenktyniauti Zandvoorte tada, kai teko varžytis A1, „Formulės BMW“, F3 čempionatuose. Geri prisiminimai. Smagi trasa, puiki vieta. Žinoma, olandai jau dabar džiaugiasi ir yra nusiteikę gerai pasilinksminti.“

„Bet net ir F-3 laikais ten buvo beveik neįmanoma lenkti. Tai tikrai nėra ta vieta, kur galima tikėtis pamatyti daug lenkimų. Lenktynės gali bÅ«ti nuobodžios.“

„Be jokios abejonės ten bus smagu. „Sheivlak“ yra tas posÅ«kis, kur turi bÅ«ti drąsus. Net neabejoju, jog su F-1 bolidu jis bus įveikiamas labai greitai.“

Prisiminimais apie Zandvoorto trasą pasidalino ir „Mercedes“ komandos atstovas Valtteri Bottas.

„Tai sena, klasikinė trasa, kuri patinka pilotams. Klaida greitoje trasos dalyje kainuos labai daug. Tokio tipo trasose jaučiame didesnę riziką. O pilotams tai patinka“, - sakė V. Bottas.

„Ä® F-3 lenktynes susirinkdavo daug žiÅ«rovų. Ten visada bÅ«na gera atmosfera. Daug gerų prisiminimų. Bus gražu.“


Komentarai (4)
ddt
| 05/15 07:42 Atsakyti
AF1
05/14 22:55

Ziurint onboard - kvalifikacijoje patiems lenktynininkams bus idomu, trasa oldskuline, smagi. Bet lenktynese - nulis sansu lenkimams.

Toks jausmas kad Monako trasa yra netgi platesnė.
AF1
| 05/14 22:55 Atsakyti
Ziurint onboard - kvalifikacijoje patiems lenktynininkams bus idomu, trasa oldskuline, smagi. Bet lenktynese - nulis sansu lenkimams.
LewisDNF
| 05/14 22:52 Atsakyti
Nematau dvejonių poste, ir pasisakė tik 2 iš 20
Naivus Kvailys
| 05/14 22:52 Atsakyti
Kaip sake vienas is zurnalistu: jei manote, kad lenktynes Ispanijoje buvo nuobodzios, palaukite kol pamatysite lenktynes Zandvoorte.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas