F-1 pilotai geriausiu metų lenktynininku išrinko L. Hamiltoną

logo 2018 Gruodžio 22 d. 18:09, Daimler

Šiemet F-1 čempionate dalyvavę sportininkai išreiškė savo nuomonę ir geriausiu 2018 m. lenktynininku išrinko „Mercedes“ atstovą Lewisą Hamiltoną.

Britas šiemet iškovojo 11 „pole“ pozicijų, nugalėjo lenktynėse 11 kartų ir penktą kartą tapo F-1 čempionu, įveikęs „Ferrari“ atstovą Sebastianą Vettelį. Tokį L. Hamiltono pasirodymą teigiamai įvertino ir jo varžovai, išrinkę jį geriausiu pilotu.

F-1 pilotų buvo paprašyta įvardinti 10 geriausių pilotų. Taškai skiriami taip pat, kaip ir F-1 lenktynėse: 1 - 25 taškai, o 10 - 1 taškas.

Susumavus visus taškus pirmoji vieta atiteko čempiono titulą iškovojusiam L. Hamiltonui, o antroje liko „Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas.

Trečioji vieta atiteko su F-1 atsisveikinusiam Fernando Alonso. Ispanas geriausio piloto rinkimuose taškais pranoko Sebastianą Vettelį ir Danielį Ricciardo, užėmusius atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas.

F-1 naujokai Charlesas Leclercas ir Pierre‘as Gasly liko šeštoje ir septintoje vietose. O dešimtuką užbaigė Nico Hulkenbergas, Kimi Raikkonenas ir Sergio Perezas.

Geriausio lenktynininko rinkimuose dalyvavo visi sportininkai išskyrus L. Hamiltoną, brito komandos draugą Valtterį Bottą ir Sergejų Sirotkiną.