F. Alonso: 2019 m. „McLaren“ bolidas yra geresnis visose srityse (2)

F. Alonso: 2019 m. „McLaren“ bolidas yra geresnis visose srityse
logo 2019 Balandžio 02 d. 23:44, McLaren F1

Fernando Alonso mano, kad 2019 m. „McLaren“ bolidas yra visose srityse geresnis už praėjusių metų komandos automobilį.

Nors ispanas šiandien Bahreine prasidėjusiuose F-1 bandymuose daugiausiai dėmesio skyrė „Pirelli“ padangų bandymams, sportininkas turėjo galimybę iš arti susipažinti su šių metų britų ekipos bolidu.

„Tai žingsnis į priekį visose srityse. Bolidas išsiskiria geresniu sukibimu su trasa, jis geresnis tiesiosiose. Variklis taip pat yra geresnis nei buvo pernai. Bendrai, kaip paketas, šis bolidas juda teisinga kryptimi“, - pasakojo „McLaren“ bolidą išbandęs F. Alonso.

„Per pirmas dvi lenktynes pamatėme, kad reikia žengti dar vieną žingsnį į priekį, jog komanda galėtų kovoti su trimis stipriausiomis čempionato ekipomis. Bet kaip pirmas toks žingsnis, tikiuosi, kad komanda bus stipriausia tarp vidutiniokių ir galbūt metus užbaigs ketvirtoje vietoje. Toks yra šios ekipos tikslas.“

Šių metų „McLaren“ bolidą išbandęs ispanas pridūrė, kad sprendimo nepakeitė ir neplanuoja artimiausiu metu grįžti į F-1.

„Jei vieną dieną grįšiu į F-1, nors tuo abejoju, nes priėmiau sprendimą sustoti, tai padarysiu tik tuo atveju, jei atsiras galimybė kovoti dėl čempiono titulo. Manau, kad tokia galimybė sudomintu bet kurį pilotą. Tačiau kovoti dėl septintos, šeštos ar net ketvirtos vietos lenktynėse, manęs tai nedomina.“

Komentarai (2)


Black_Death
| 2019 Balandžio 03 d. 11:46
Rimvydas Rozenas_2
| 2019 Balandžio 03 d. 11:32

Blukis iš vežimo-vežimui lengviau

Tai nusimato MB dominavimas, bent iki tol kol FER nepadarys to paties :- DD
Rimvydas Rozenas_2
| 2019 Balandžio 03 d. 11:32
Blukis iš vežimo-vežimui lengviau
×

F-1.lt pulsas