F. Alonso: Andretti turi resursų sėkmei pasiekti (4)

F. Alonso: Andretti turi resursų sėkmei pasiekti
logo Gegužės 14 d. 11:32, Alpine Racing

Praėjusį savaitgalį vykusio Majamio GP verslo klube aktyviai buvo svarstomas vienuoliktosios komandos „Formulėje-1“ atsiradimo klausimas, kuriai vadovautų Michaelas Andretti. Amerikiečių verslininkas jau seniai ieško galimybės F-1 lenktynių startui pasiūlyti savo bolidus.

Jei iš pasaulio čempionato vadovybės dažniausiai skamba nuomonė, kad „Formulei-1“ nereikia 11-tos komandos, tai nuomonės tarp pilotų yra skirtingos. Pavyzdžiui, Fernando Alonso palaiko M. Andretti norą ateiti į „Formulę-1“.

„Jų atėjimas galėtų turėti didelę reikšmę, - kalbėjo „Alpine“ pilotas F. Alonso. - Aš labai gerai pažįstu Michaelą ir visą Andretti šeimą. Šie yra gana reikšmingi automobilių sporte ir yra legendos. Jei jie ateis į F-1, tai bus puiki naujiena visiems.

„Formulė-1“ tikrai laimės atėjus tokiai komandai, o pats Michaelas ir jo ekipa irgi turės naudos dalyvaudami pasaulio čempionate. Esu įsitikinęs, kad jiems viskas pavyks, nes jie turi visus reikiamus resursus ir talentus, kad galėtų būti konkurencingi. Tikiuosi, kad tai atsitiks per artimiausius kelis metus. Įdėmiai stebėsiu, kaip vystosi šis projektas“

Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2022 sezono taškai: 22
Komanda: Renault Amžius: 40 m.
Plačiau

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tech
IP: ddb9cd7 | 05/15 13:12 Atsakyti
Siaip tai, normali amerikieciu komanda, su amerikieciais pilotais tikrai butu idomu.
Vamzdis
IP: 848fe76 | 05/14 13:58 Atsakyti
Jus du apačioj tai nesamones šnekat
TadasE
IP: 7140d2b | 05/14 13:56 Atsakyti
Vairuoti, tai nevairuos, bet nenustebčiau, jei Fernando taptų Andretti komandos vadovu. Būtų tikrai neprastesnis negu koks Horneris.
Helis
IP: 7d58bd4 | 05/14 12:16 Atsakyti
Bando padaryt įspūdį, kad galėtų Andretti komandoje vairuot, kai iš Alpine jį išmes? Kai niekas kitas kontrakto nebepasiūlys?
×

TOP naujienos