F. Alonso apie rezultatą kvalifikacijoje: apmaudu (1)

F. Alonso apie rezultatą kvalifikacijoje: apmaudu
logo Birželio 09 d. 16:30, Pirelli nuotr.

„Aston Martin“ vairuotojas Fernando Alonso Kanados GP kvalifikacijoje užėmė šeštą vietą. Tiesa, nuo „pole“ iškovojusios George‘o Russello ispanas atsiliko viso labo 0.228 sek. Po šio pasirodymo veteranas pripažino, jog toks rezultatas yra apmaudus.

„Dėl vėjo ir kritusių lietaus lašÅ³, tai buvo sudėtinga kvalifikacija visiems. Tokiomis sąlygomis visuomet prarandi šiek tiek pasitikėjimo savimi. Manau, kad čia niekas nenuvažiavo tobulo rato. Taip nutiko ir man. Reikia pripažinti, kad kai matai, jog nuo „pole“ tave skiria dvi dešimtosios dalys, yra tikrai skaudu.

Laiką praradau antrajame posÅ«kyje. Jame per daug praradau savo automobilį. Tuomet pradėjau galvoti ar reikėtų nutraukti ratą, ar važiuoti toliau. Važiavau toliau ir galiausiai likau šeštas. Taigi, jeigu dvi dešimtosios tave kilsteltų į pirmą poziciją, galbÅ«t viską lėmė vienas posÅ«kis. Po to, aš tiesiog važiavau labai agresyviai, kad atgaučiau tai, kas prarasta.

Po pirmųjų devynių šio sezono lenktynių, turėjome šiek tiek pilnesnį šio sezono savo automobilio vaizdą, todėl tikėjomės, kad čia savaitgalis bus šiek tiek geresnis. Jau penktadienį automobilis suteikė gana daug pasitikėjimo. Dabar startuosime iš šeštos ir devintos vietos, o tai yra geras šansas iškovoti taškų“, - sakė F. Alonso.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aivaras1
IP: 496bd64 | 06/09 18:06 Atsakyti
toks ir apmaudumas. aston palankus q saltas oras, kadangi greitai isildo padangas, bet race distance eda. jei bus permainingos salygos, sakycia alonso tures sansa
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621