F.Alonso bus išbartas (61)

F.Alonso bus išbartas
logo 2003 Balandžio 16 d. 13:00, .
"Renault“ pilotui Fernando Alonso avarija prieš sustabdant lenktynes Interlagose baigėsi pakankamai sėkmingai - pilotas beveik nesusižeidė ir nepaisant avarijos užėmė trečią vietą.
Per Imoloje įvyksiantį pilotų pasitarimą Frenando Alonso neišvengs išbarimo - jam atvirai keletą žodžių ketina pasakyti tiek teisėjai, tiek patys pilotai. Jau beveik ištirta, kad Alonso net keletą kartų lenkė savo varžovus teisėjams mosuojant geltonomis vėliavomis. Už tokį R.Schumacherio aplenkimą jis buvo nubaustas pravažiavimu technine aptarnavimo zona, tačiau panašus manevras buvo atliktas ir J.Villeneuve'o atžvilgiu.
F-1 valdžios atstovai taip pat ketina rimtai pasikalbėti su jaunuoliu ir pabandyti įrodyti, kad toks greitas važiavimas, matant lenteles su užrašu "SC“ bei geltonas vėliavas, kas įvyko po Marko Webberio avarijos, nėra labai protingas poelgis.

Komentarai (61)
pinkasas
| 04/16 13:09 Atsakyti
Pats kaltas. Visgi nepatyres bachurelis
Zilvinas
| 04/16 13:10 Atsakyti
Reikia grieztesnes baudos - min 10 vietu atgal nuo ateinanciam GP uzimtos kvalifikacijos vietos...
AnukAzz
| 04/16 13:12 Atsakyti
Paskubejo :))
Minzz
| 04/16 13:13 Atsakyti
Nununu, Alonso ;)
Damon_H
| 04/16 13:13 Atsakyti
Nieko nieko reikia bishkuti ikresti berzhines koshes ir apraminti paauglishka karshtakoshishkuma.Bet svarbiausia, kad vyrukui nieko neatsitiko.Anyway-Respect Jaunaji talenta:)
Meskiuss
| 04/16 13:21 Atsakyti
Manau po sito jis ir pats suprato...Ir jis ne mazas vaikas tikrai pats susiprotes ka blogai daro ir jo nereiki cia BAISIAI barti ;)
frenk
| 04/16 13:23 Atsakyti
Gavo pamoka jau vien isirezes i rata o poto i siena, manau kita kart bus drausmingesnis. Realiai patyres pilotas butu nekales i nuolauzas bet Alonso vare kaip kad subine sviltu. Vendzo su laiku igaus proto ir cempo titula
benis
| 04/16 13:23 Atsakyti
As irgi manau, kad reiktu rimtesnes pamokos jam..
moderator PauliusMS
| 04/16 13:26 Atsakyti
Svarbu kad isvadas tinkamas padarytu.
moderator TaBu
| 04/16 13:38 Atsakyti
O gal jo toks tikslas buvo.... nes ziurint irasa tai toks jausmas kad jis i ta padanga nusitaikes buvo arba uzsimerkes "BANZAI!!!!!!!!" vaziavo. Rekia vaikina nusodinti truputi. Tos geltonos veliavos galu gale rodomos ne be priezasties.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas