F. Alonso darbas su „Toyota“ bus stipriai apribotas (1)

F. Alonso darbas su „Toyota“ bus stipriai apribotas
logo Vasario 11 d. 00:18, McLaren

Zako Browno teigimu, prieš paskolindama Fernando Alonso „Toyota“ komandai, „McLaren“ reikalavo, kad ispano veikla būtų stipriai apribota.

Sportininkas šiemet dalyvaus ne tik visose F-1, bet ir penkiose WEC čempionato lenktynėse, įskaitant ir 24 val. trukmės varžybas Le Mane.

Z. Browno teigimu, F. Alonso visų pirma yra „McLaren“ pilotas, todėl ispano veikla su „Toyota“ bus stipriai apribota.

„Fernando tik pilotuos „Toyota“ bolidą lenktynių savaitgalio metu. O kalbant apie komercinius renginius, jo veikla bus stipriai apribota“, - sakė „McLaren“ grupės vadovas Z. Brownas.

„Jis yra paskolintas „Toyota“ komandai. Mes sutarėme, kad jis galės pilotuoti jų bolidą lenktynėse, bet nebus jokių papildomų kelionių, susijusių su komercine veikla. Norėjome iki minimumo sumažinti papildomų kelionių skaičių bei pasirūpinti, kad nekiltų konfliktinių situacijų su rėmėjais. „Toyota“ jų daug neturi, tad neturėtų iškilti dėl to problemų.“

„Jei vis dėlto atsirastų naujų rėmėjų, mes negalėtume leisti Fernando reklamuoti tų, kurie yra mūsų rėmėjų konkurentai. Visų pirma ir tai yra svarbiausia - jis yra F-1 ir „McLaren“ lenktynininkas. Kai kalbame apie Fernando, kalbame apie jį kaip apie „McLaren“ pilotą.“

Komentarai (1)


žiūrovas f-1
| Vasario 11 d. 20:21
Kuo toliau, tuo labiau rodos, kad Alonso paliks, ne tik "McLaren" ekipa, bet ir pacia F-1.