F. Alonso: dėl kito sezono pajėgumo nėra rami nė viena komanda

F. Alonso: dėl kito sezono pajėgumo nėra rami nė viena komanda
logo 2021 Rugpjūčio 24 d. 20:23, Renault Sport

2022 metais „Formulės-1“ laukia kardinalūs sportinio reglamento pakeitimai, kurie gali gerokai sumaišyti komandų išsidėstymą rikiuotėje.

Būtent galvodamas apie kitą sezoną į „Alpine“ komandą sugrįžti sutiko dukart F-1 čempionas Fernando Alonso, kuris tikisi, kad jo komanda 2022-aisiai bus pajėgi kovoti dėl pergalių. Vis tik ispanas pripažįsta, kad garantijų dėl kito sezono pajėgumo negali turėti net ir šiuo metu lyderiaujančios komandos.

„Mes jau dirbame ties kito sezono projektu, tačiau viskas dar yra labai ankstyvoje stadijoje ir neturime su ko palyginti gaunamų duomenų.

Išliekame realistais ir laukiame vasario, kuomet mūsų, tikėtina, laukia nemažai siurpizų. Pamatysime daug skirtingų filosofijų ir idėjų, į kurias komandos bandys reaguoti.

Manau, kad šiuo metu dėl kito sezono pajėgumo nėra rami nė viena komanda. Net šiuo metu lyderiaujančios komandos turi pagrindo nerimauti, kadangi bolidai keisis iš esmės bei reikės prisitaikyti prie naujojo reglamento“, – bendraudamas su „F1i“ kalbėjo F. Alonso.

Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2022 sezono taškai: 81
Komanda: Renault Amžius: 41 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos